ФОТОГРАФИЈА СА МЕСТА СТРАШНОГ ЗЛОЧИНА: Убијена Снежана иза себе оставила двоје деце, пресудио јој партнер
ТЕЖАК злочин потресао је данас Барајево, али и целу Србију када је мушкарац З.П. избо Снежану С. (47) ножем, а потом себи пререзао гркљан.
Фото: Н.Б.
Према незваничним информацијама, по доласку полиције, жена је затечена мртва, убодена оштрим предметом.
Она је била медицинска сестра и радила је у дому здравља.
Мушкарац је повређен, највероватније, теже.
Комшије су откриле да је она имала двоје деце и да је разведена.
- Била je изузетна жена, мајка двоје деце. Њих двоје су јутрос седели пили кафу. Обоје су разведени. Отишао је кући и вратио се са ножем. Избо је док је косила траву - рекао је комшија.
БОНУС ВИДЕО - "ЗНАМ ДА НАС ДАМЈАН ГЛЕДА СА НЕБА": Код Трстеника почео Први Меморијални турнир посвећен малом борцу
Препоручујемо
УБИЈЕНА ЖЕНА БИЛА МЕДИЦИНСКА СЕСТРА: Језиви детаљи злочина у Барајеву
05. 06. 2022. у 13:49
МУШКАРАЦ ИЗБО ЖЕНУ НОЖЕМ: Ужас у Барајеву - напао супругу, па себи пререзао врат
05. 06. 2022. у 12:32
ЗАШТО БЛОКАДЕРИ ХОЋЕ ДА УБИЈУ ВУЧИЋА? Нешић и Вучићевић о монструозним плановима (ВИДЕО)
БЛОКАДЕРИ хоће да убију председника Александра Вучића зато што им смета Србија каква јесте и зато што су свесни да ни за 100 година не могу да ураде оно што Вучић уради за два дана, истичу главна уредница портала "Новости" Андријана Нешић и председница Асоцијације новинара Србије (АНС) Ивана Вучићевић.
26. 02. 2026. у 11:01
ЦЕО РЕГИОН ЈЕ ЗГРОЖЕН! Ево шта је урадила такмичарка лажне државе Косово када је видела Српкињу на победничком постољу
БРУКА и срамота на једном од европских такмичења у теквондоу за младе у Сарајеву!
25. 02. 2026. у 11:35
ЈОШ МУ СЕ БОРЕ ЗА ЖИВОТ: Симптоми болести због које је хоспитализован Дачић - почетак је "веома обичан"
МИНИСТАР унутрашњих послова Ивица Дачић јуче је у тешком здравственом стању хитно смештен у болницу и прикључен на апарате.
26. 02. 2026. у 16:26
Коментари (1)