Тенис
ПОДАТАК КОЈИ НЕ ОБЕЋАВА: Новак Ђоковић две године ово није урадио против Синера
29. 01. 2026. у 19:55
СРПКИЊА ТРЉА РУКЕ! Ево колико је Александра Крунић зарадила новца пласманом у финале
29. 01. 2026. у 14:25
КАКВО ФИНАЛЕ! Елена Рибакина и Арина Сабаленка за титулу на Аустралијан опену
29. 01. 2026. у 13:20
Фудбал
"ВЕЧЕ КОЈЕ НЕЋУ ЗАБОРАВИТИ": Ево шта је Михајло Ристић рекао након повратка на Маракану
29. 01. 2026. у 23:25
Vule
26.03.2022. 07:37
Konzumiranje i dejstvo alkohola ti ne daje za pravo da maltretiraš nekog, a kamo li svoju rođenu decu i suprugu. Manite se više uvažanja otežanih okolnosti i psihoterora tih ubica.ubio si majku sopstvene dece. Svi mi imamo probleme, ali da ubijamo nekog oko sebe nemamo pravo, da se branimo smemo. Moj su i otac i deda udarali majku i baku, strahove sam pretrpeo zbog toga, nisam bio takav, gledao sam njihov u nesposobnost i učio da budem bolji. Iako sam razveden i živim odvojen od rođene dece i žene koju sam voleo, nikad mi nije palo na pamet da učinim njima nešto nažao.
Šator
26.03.2022. 07:45
Човјек очигледно није био нормалан, али се слободно шетао, док није зло направио. Имамо толике те (пара)псхоилоге, психјатре, трте/мрте институције, центре, агенције, заводе... Све бескорисно, треба поукидати јер се дешавају овакве очигледне ствари, бацање пара. Умјесто да је лудак одавно склоњен, на добробит свих, поглавито породице и јадне жене.
normalno
26.03.2022. 09:23
Zašto toliko ima ubistva u porodicama jeli tu zakazala država moramo se upitati kakvi smo to ljudi da je sve više ovakvih strašni zločina