ОВДЕ ЈЕ УБИЈЕН БИВШИ ВОЂА НАВИЈАЧА: Бранислав Пенчић упуцан из пиштоља са пригушивачем
МУШКАРАЦ Бранислав Пенчић стар 41 годину подлегао је повредама након што је тешко рањен у пуцњави у Обреновцу.
Фото: Новости
Како сазнајемо, у питању је бивши вођа навијачке групе "Хед хантерс" у кога је пуцано из пиштоља са пригушивачем.
Он је био мета напада 2016. године када је рањен на аутобуској станици у Обреновцу.
БОНУС ВИДЕО - ЛОКВА КРВИ У ФОТЕЉИ: Језив призор на месту убиства код Дољевца
Препоручујемо
УБИЈЕНИ БИО ВОЂА НАВИЈАЧКЕ ГРУПЕ: Познат идентитет мушкарца који је упуцан у Обреновцу
19. 03. 2022. у 17:16
УБИСТВО У ОБРЕНОВЦУ: Пуцњава у граду, мушкарац подлегао повредама у Ургентном центру
19. 03. 2022. у 16:27
ПРОНАЂЕНО ТЕЛО МУШКАРЦА У ЗАЈЕЧАРУ: Пролазници га приметили у каналу поред пута
19. 03. 2022. у 16:05
ЛАВРОВ ОТКРИО ПАКЛЕНИ ПЛАН НА БЛИСКОМ ИСТОКУ: Ово је главни циљ Америке и Израела
МИНИСТАР спољних послова Русије Сергеј Лавров рекао је да је један од циљева америчко-израелског напада да се унесе раздор између земаља региона - између држава Персијског залива, између Ирана и његових арапских суседа.
05. 03. 2026. у 09:45
ИРАНСКИ ПРОЈЕКТИЛИ ПАЛИ КОД АЕРОДРОМА У АЗЕРБЕЈЏАНУ: Амерички брод у пламену, све гори на Блиском истоку (ФОТО/ВИДЕО)
ШЕСТИ дан рата на Блиском истоку. Блиски исток је у пламену нових ваздушних напада. Размена ватре између савезништва САД-Израел и Ирана достиже критичну тачку, док су под ударом градови, војне базе и дипломатска упоришта.
05. 03. 2026. у 06:53 >> 07:48
ПЛАНЕТА У СТРАХУ: Списак 11 најсигурнијих земаља у случају Трећег светског рата
НАКОН што су америчко-израелски напади на Иран довели до одмазде широм Блиског истока, расту страхови од ескалације која би могла да прерасте у трећи светски рат. Ту су још и актуални рат између Украјине и Русије, сукоби у појасу Газе, као и стална претња кинеске инвазије на Тајван.
03. 03. 2026. у 20:21
Коментари (1)