САЈЕВЦИ НЕУТРАЛИСАЛИ МУШКАРЦА СА БОМБОМ: Детаљи драме у Обреновцу, у торби носио још оружја
ПРИПАДНИЦИ САЈ су у Обреновцу употребили ватрено оружје и убили мушкарца који је претио више пута да ће бацити бомбу на полицајце.
Фото: МУП Србије
Обреновачка полиција је око 16 часова добила дојаву о човеку у Филиповића крају у Звечкој који држи бомбу у руци.
М. С. (61) је стајао са пиштољем у једној руци и бомбом у другој и претио да ће да се разнесе.
Он је извукао осигурач из бомбе и замахивао према полицајцима, због чега су припадници САЈ законски реаговали и неутралисали га.
Екипа Полицијске бригаде за противдиверзиону заштиту је у контролисаним условима на лицу места уништила бомбу.
Осумњичени је одраније познат полицији због кривичних дела са елементима насиља, а и приликом претходног хапшења пружао је отпор и претио бомбом.
Претходно га је патрола пратила јер је за њим била расписана потерница за издржавање затворске казне. М. С. има досије због тешких кривичних дела.
У торби коју је носио са собом имао је велику количину муниције, пиштољ, још једну бомбу и нож.
Увиђај на лицу места врше заменик вишег јавног тужиоца и припадници полиције.
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOПрепоручујемо
ХРВАТ ПРЕКРАЈАО ИСКАЗЕ ДА ОСУДИ СРБИНА: Загребачки адвокат поднео кривичну пријаву против тужиоца за ратне злочине из Сплита
17. 07. 2026. у 18:31 >> 21:00
ВЕЛИКИ ПОЖАР У СТАНУ НА ЗВЕЗДАРИ Сумња се да у објекту има заробљених људи
17. 07. 2026. у 20:48
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
СВЕ КЉУЧА ОКО ФОКЛАНДСКИХ ОСТРВА: Аргентински председник послао поруку која ће разбеснети Британце
ПРЕДСЕДНИК Аргентине Хавијер Милеј изјавио је да је његова влада "сваким даном све ближе" повратку суверенитета над Фокландским острвима, продубљујући дипломатски спор изазван политички обојеним слављем репрезентације Аргентине након победе над Енглеском на Светском првенству раније ове седмице, пише бриселски портал Политико.
17. 07. 2026. у 14:37
НОВА ФАЗА СУКОБА НА БЛИСКОМ ИСТОКУ: Иран први пут директно напао ову земљу!
ИРАН је саопштио да је у петак извео нове нападе на америчке објекте на Блиском истоку, укључујући и први директан напад у Сирији, након шесте узастопне ноћи америчких удара на иранске војне објекте.
17. 07. 2026. у 12:51
ВОДИТЕЉКА ГОДИНАМА НЕ СПАВА СА МУЖЕМ: "То је за мене трауматично!"
ВОДИТЕЉКА са супругом већ годинама не спава у истом кревету...
14. 07. 2026. у 11:17
Коментари (2)