УЖАС У МЕЛЕНЦИМА: Пронађено тело жене, мештани открили страшне детаље
НА ПОЗИВ мештана, у суботу 25. децембра, у раним вечерњим часовима, око 19.30 на улици, недалеко од куће у којој је живела, полиција је пронашла беживотно тело шездесетједногодишње жене.
Фото: Н. Скендерија/Танјуг/Илустрација
Тело, након што је пронађено на травњаку у мрачној улици, послато је на обдукцију у новосадски Институт за судску медицину, након чега ће највероватније бити разјашњен узрок смрти.
Мештани села Меленци, у неверици потврђују да је тело несрећне жене пронађено синоћ, на католички Божић у вечерњим сатима, а неки незванични извори указују да је тело жене, која се наводно зове Олгица, пронађено у Улици Жарка Адамова у Меленцима.
- Живела је сама, од када јој је супруг преминуо, деце није имала, а како чујем на телу је имала неколико убодних рана - каже комшиница из поменуте улице, уз напомену да се по селу прича да су два лица привредена због сумње да су усмртили несрећну жену.
БОНУС ВИДЕО: ОПСАДНО СТАЊЕ У НОВОМ ПАЗАРУ - Полиција блокирала град после пуцњаве
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOПрепоручујемо
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
СВЕ КЉУЧА ОКО ФОКЛАНДСКИХ ОСТРВА: Аргентински председник послао поруку која ће разбеснети Британце
ПРЕДСЕДНИК Аргентине Хавијер Милеј изјавио је да је његова влада "сваким даном све ближе" повратку суверенитета над Фокландским острвима, продубљујући дипломатски спор изазван политички обојеним слављем репрезентације Аргентине након победе над Енглеском на Светском првенству раније ове седмице, пише бриселски портал Политико.
17. 07. 2026. у 14:37
НОВА ФАЗА СУКОБА НА БЛИСКОМ ИСТОКУ: Иран први пут директно напао ову земљу!
ИРАН је саопштио да је у петак извео нове нападе на америчке објекте на Блиском истоку, укључујући и први директан напад у Сирији, након шесте узастопне ноћи америчких удара на иранске војне објекте.
17. 07. 2026. у 12:51
Гром ударио директно у стадо оваца, убио 97 са црним носем - не памте смртоноснији удар у историји
ИЗГУБИЛИ године мукотрпног рада и традиције.
18. 07. 2026. у 18:35
Коментари (0)