САСЛУШАН СИН СИНАНА САКИЋА: Негира везу са паљењем сестрине куће

В. М.

16. 12. 2021. у 09:00

РАШИД Сакић, син покојног фолк певача Синана Сакића, негирао је на саслушању у Казнено-поправном дому у Сремској Митровици, где је на издржавању казне, да има везе са паљењем куће Ђулкице Сакић, његове сестре по оцу, у Улици Мачков камен у Лозници.

САСЛУШАН СИН СИНАНА САКИЋА: Негира везу са паљењем сестрине куће

Фото: Printskrin

Рашид је осумњичен да је, наводно, организовао и подстрекивао подметање пожара, што је, поред осталог, проузроковало велику материјалну штету. И пре него што је званично осумњичен, за то су га оптужили сестра и њена мајка, и то јавно. Син фолк звезде је, како сазнајемо, током саслушања, рекао је да нема везе са пожаром, "јер се у то време налазио са девојком у Тузли".

Рашид је, једно време, био у бекству и скривао се у БиХ, а у међувремену је постао и отац.

Побегао је из Лознице тако што је скинуо наногвицу, коју је носио у кућном притвору. Сада служи казну јер је оглашен кривим за наношење повреда једном лозничком кројачу металном штанглом. Откривен је и ухапшен недавно у Београду, пошто га је полиција зауставила због саобраћајног прекршаја.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ВИ СТЕ ЧОВЕК У ОЧАЈНОМ ПОЛОЖАЈУ Орбан упутио бруталну поруку Зеленском: Свако ће добити оно што заслужује

"ВИ СТЕ ЧОВЕК У ОЧАЈНОМ ПОЛОЖАЈУ" Орбан упутио бруталну поруку Зеленском: Свако ће добити оно што заслужује

МАЂАРСКИ премијер Виктор Орбан упутио је поруку украјинском председнику Владимиру Зеленском на друштвеној мрежи Икс у којој наводи да му се чини да "нећемо моћи да дођемо до разумевања".

22. 01. 2026. у 17:27

КОЛИНДА СКОЧИЛА У ЛЕДЕНО МОРЕ: Види се да из авиона да је АИ - многи не верују њеном снимку са Антартика (ВИДЕО)

КОЛИНДА СКОЧИЛА У ЛЕДЕНО МОРЕ: "Види се да из авиона да је АИ" - многи не верују њеном снимку са Антартика (ВИДЕО)

БИВША председница Хрватске Колинда Грабар-Китаровић скочила је у ледено море на Антартику, а снимак тог скока објавила је на свом налогу на друштвеној мрежи Инстаграм.

22. 01. 2026. у 10:10

Коментари (0)

БАШ ЈЕ УМИШЉЕН: Комшије проговориле о Милану Станковићу - Нико се не дружи с њим