ВОЗИО ПОД ДЕЈСТВОМ АМФЕТАМИНА: Из саобраћаја искључен мушкарац из Прибоја

03. 12. 2021. у 14:04

ПРИПАДНИЦИ саобраћајне полиције у Чачку искључили су из саобраћаја тридесетогодишњег мушкарца из Прибоја који је управљао аутомобилом под дејством психоактивних супстанци.

ВОЗИО ПОД ДЕЈСТВОМ АМФЕТАМИНА: Из саобраћаја искључен мушкарац из Прибоја

Д.Н.

Полиција га је зауставила у „аудију“ у Прељини, а дрога тестом утврђено је да је возио под дејством амфетамина. 

Возачу је одређено задржавање до 12 сати и против њега ће бити поднета прекршајна пријава из Закона о безбедности саобраћаја.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
Трампу стигле најгоре могуће вести: Није добро по америчког председника

Трампу стигле најгоре могуће вести: Није добро по америчког председника

Подршка америчком председнику Доналду Трампу пала је на најнижи ниво у његовом тренутном мандату, а Американци су све више незадовољни његовим поступањем са трошковима живота и ратом са Ираном, показују резултати нове анкете Ипсоса.

28. 04. 2026. у 20:51

Коментари (0)

Све због весеља и 500 евра: Ера Ојданић мртву супругу држао у хладњачи два дана - То је доказ колики сам професионалац