ОВО ЈЕ ИМАЊЕ НА КОМЕ ЈЕ ЗАКОПАН НОВАЦ ЂОКИЋА: Осумњичени за свирепо убиство породице украдене евре крио у дворишту куће (ВИДЕО)
ОСУМЊИЧЕНИ за убиство трочлане породице Ђокић из Алексинца - Горана, Гордане и њихове ћерке Лидије - рођак је убијених, Г. Џонић.
Фото: Ј.Ћосин
Репортер "Новости" налази се у Моравцу на имању куће Џонића, где је наводно осумњичени за убиство закопао новац Ђокића.
Кућа је у изградњи, а репортер је затекао раднике који су рекли да им није ништа речено шта да раде даље, па су они данас наставили са градњом објекта.
- Инспектори су нас испитивали и узели изјаве од нас. Ми смо рекли шта смо знали, а не знамо ништа. Пошто нам инспектор јуче ништа није рекао, дошли смо да наставимо посао - рекао нам је један од радника.
Препоручујемо
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"ТРЕБА ОДАТИ ПРИЗНАЊЕ ВУЧИЋУ И СРБИЈИ, МОРАМО ЗАШТИТИ СРБЕ ОД КУРТИЈА" Монтгомери очитао лекцију медијима у ЦГ о Косову и Метохији
У ИНТЕРВЈУУ за црногорски "Дан", Вилијам Монтгомери, бивши амерички амбасадор у СР Југославији, осврнуо се на ситуацију на Косову и Метохији.
15. 05. 2026. у 13:16
КРАЂА ВЕКА У НБА! Никола Јокић овакву неправду није заслужио, брука и срамота
НБА лига донела је одлуку о МВП играчу НБА лиге!
17. 05. 2026. у 16:04 >> 16:14
НАЈБОГАТИЈА ПЕВАЧИЦА БАЛКАНА: Маја за годину зарадила 92 милиона и ПРЕСТАЛА ДА ПЕВА на свадбама
ПРЕ тачно три године, певачица је донела изненађујућу одлуку да трајно престане да пева на свадбама.
26. 05. 2026. у 20:30
Коментари (0)