УБИЛИ МУ ТЕЛОХРАНИТЕЉА: Ево ко је мушкарац рањен вечерас у пуцњави у Новом Саду!
У ПУЦЊАВИ у Новом Саду рањен је Горан Ковачевић Горанац, а убијен је његов телохранитељ Урош С. стар 27 година.
Фото: Љ.П.
Рањени мушкарац има озбиљан криминални досије.
Како сазнајемо у питању је обрачун криминалаца. Након пуцњаве убица је побегао. Полиција је блокирала Нови Сад и у току је потрага за њим.
Нападач је био у аутомобилу и испалио је већи број метака из аутоматског оружја највероватније у Горанца. Урош С. је највероватније узвратио и пуцао из свог пиштоља.
Уроша је погодило неколико метака. Убица је побегао аутомобилом који је убрзо пронађен у насељу Руменка.
Како незванично сазнајемо у оквиру истраге је приведена једна особа.
Препоручујемо
САЧЕКУША НА ЗВЕЗДАРИ: Маскирани нападачи чекићем претукли жртву, мушкарац тешко повређен
07. 02. 2026. у 17:44
СПРЕЧЕНА ЛИКВИДАЦИЈА У ПОСЛЕДЊИ ЧАС: У Новом Пазару ухапшене две особе
07. 02. 2026. у 16:16
ЗЕЛЕНСКИ, МРТВИ СУ: Стравичан снимак и брутална порука, јавио се Кадиров (ВИДЕО)
ЧЕЧЕНСКИ лидер Рамзан Кадиров објавио је снимак ликвидације украјинских војника у Костјантињивки у Доњецкој области у Украјини на свом Телеграм каналу.
07. 02. 2026. у 17:05
"ПРИШТИНСКА АДМИНИСТРАЦИЈА УБРЗАНО ЧИСТИ ПОКРАЈИНУ ОД СРБА" Хитно се огласило руско Министарство спољних послова - "То је лицемерно!"
КОРИСТЕЋИ успех на недавним парлементарним изборима, приштинска администрација форсира чишћење покрајине од српског становништва, саопштено је из Министарства спољних послова Русије.
04. 02. 2026. у 13:32
АМЕРИКАНКА ИЗ "ЛЕПИХ СЕЛА": "Срби су били светски непријатељи број један, зликовци - али не и за мене"
ФИЛМ "Лепа села лепо горе" Срђана Драгојевића важи за једно од најбољих и највољенијих остварења наше кинематографије.
04. 02. 2026. у 10:52
Коментари (0)