СПАЉЕНО 1,4 ТОНЕ МАРИХУАНЕ: У Термоелектрани "Никола Тесла" у Обреновцу уништена дрога
ВИШЕ од 1,4 тоне заплењене марихуане уништено је у Термоелектрани "Никола Тесла" у Обреновцу.
Фото Архива
Поступак уништавања 1.458,2 килограма дроге спровела је Комисија за контролу поступка уништавања одузетих психоактивних контролисаних супстанци Владе Републике Србије, чији је председник начелник Службе за борбу против дрога, а чланови су представници Министарства унутрашњих послова, Министарства здравља, Министарства заштите животне средине, владине Канцеларије за борбу против дрога и Управе царина.
"Нема разлике и нема малих и великих дилера. Сваки ситни дилер, свака самопроглашена певачка звезда, свако ко продаје дрогу биће предмет нашег рада и даћемо све од себе да га ухапсимо и предамо правосуђу. Залажем се за промену политике према трговцима наркотика и за што оштрије санкције за сваког од њих, а посебно за оне који дрогу продају малолетницима или млађим пунолетницима, за мене је то покушај убиства", нагласио је министар.
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOПрепоручујемо
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
ПУТИН НАЈАВИО ПАКАО ЗА УКРАЈИНУ: Одговорићемо неколико пута снажније
ПРЕДСЕДНИК Русије Владимир Путин изјавио је да ће одговори Москве на ударе по руској територији бити „узајамни, али неколико пута снажнији“.
13. 07. 2026. у 17:41
ЗАШТО ЈЕ ДУБРАВКА МИЈАТОВИЋ ЗАИСТА НАПУСТИЛА СЕРИЈУ "СРЕЋНИ ЉУДИ"? "Морала сам да побегнем..."
ДУБРАВКА Мијатовић напустила је серију 'Срећни људи' из личних разлога, а не због хонорара.
10. 07. 2026. у 15:07
ОБЈАВЉЕНЕ ТАЧНЕ АДРЕСЕ У ЕУ: "Немачка главна база за производњу оружја за Украјину" Чека се реакција Москве
НЕМАЧКА је практично постала главна индустријска база украјинског војно-индустријског комплекса у рату против Русије, а управо Берлин стоји иза терористичких напада на руске цивилне циљеве, рекао је лидер покрета „Друга Украјина“ Виктор Медведчук. Истовремено, он је открио адресе најважнијих немачких компанија које производе оружје за Украјину.
13. 07. 2026. у 12:47
Коментари (0)