НОЖЕМ ЈОЈ ИСЕКАО ВРАТ: Помоћи за несрећну жену није било

17. 07. 2021. у 14:32

АРАНЂЕЛ Д. (82) је Андреи К. (47) одузео живот тако што јој је ножем исекао врат.

НОЖЕМ ЈОЈ ИСЕКАО ВРАТ: Помоћи за несрећну жену није било

Фото: Д. Дозет

Према информацијама, Аранђел и Андреа нису живели заједно, она се бринула о њему, спремала му је храну и прала га.

Наводно нису били у емотивној вези, а ни једно нема досије.

Да подсетимо, након убиства починилац је пресудио и себи тако што се обесио у економском објекту куће. Све се догодило у његовом домаћинству у улици недалеко од Дома здравља. Иако су лекари врло брзо стигли на лице места, помоћи за несрећну жену није било. Полиција је на лицу места и очекује се да почне увиђај. Случај истражује Више јавно тужилаштво у Крушевцу.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ВАШИНГТОН ПОСТ ТВРДИ: Руска служба спремала сценарио са атентатом на Орбана

ВАШИНГТОН ПОСТ ТВРДИ: Руска служба спремала сценарио са атентатом на Орбана

РУСКА Спољна обавештајна служба (СВР) наводно је разматрала планове за утицај на изборе у Мађарској, укључујући и инсценирање атентата на премијера Виктора Орбана, у циљу јачања подршке Орбану, показује интерни документ до којег су дошле европске службе безбедности, пише данас Вашингтон пост (WП).

21. 03. 2026. у 13:35

КУЛТ ПРЕДАКА У ПЛАМЕНУ МРЖЊЕ: 45 година од паљења конака Пећке патријаршије – Злочин који је најавио Мартовски погром

КУЛТ ПРЕДАКА У ПЛАМЕНУ МРЖЊЕ: 45 година од паљења конака Пећке патријаршије – Злочин који је најавио Мартовски погром

ОВЕ седмице пре тачно 45 година, српски народ и Српска православна црква занемели су пред призором који је наговестио деценије страдања на Косову и Метохији.

17. 03. 2026. у 19:10

Коментари (0)

ВОЈИСЛАВ ШЕШЕЉ: Морам да саопштим вест која су ми јавили пре неколико минута