ЕКСПЛОЗИЈА У БЛИЗИНИ КОСОВСКЕ МИТРОВИЦЕ: Везали конопац на точак аутомобила, оштећено једно возило

05. 07. 2021. у 19:46

ЕКСПЛОЗИЈА у насељу Суви До, у близини Северне Митровице, одјекнула је данас око 13 сати, а као последица исте оштећено је задње стакло на једном аутомобилу.

ЕКСПЛОЗИЈА У БЛИЗИНИ КОСОВСКЕ МИТРОВИЦЕ: Везали конопац на точак аутомобила, оштећено једно возило

Илустрација полиција Фото И. Радуловић

На месту догађаја пронађени су материјални докази који ће бити коришћени у даљем истражном поступку, а на увиђај су позване јединице полиције за идентификацију импровизованих експлозивних направа, како би утврдили извор експлозије.

Како је наведено у саопштењу полиције, сумња да су до сада непознате особе користиле конопац који је био везан за точак возила, како би у тренутку поласка извукли осигурач експлозивне направе.

Тужилац Основног тужилаштва у Северној Митровици обавештен је о свим околностима случаја и радњама које је предузела полиција, а случај је регистрован као "изазивање опште опасности и оштећење покретне имовине".

(Радио Митровица Север)

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
У ФЕБРУАРУ ПОТПУНИ КОЛАПС ПОЛАРНОГ ВРТЛОГА? Хладна маса заледиће Европу, ево шта нас очекује

У ФЕБРУАРУ ПОТПУНИ КОЛАПС ПОЛАРНОГ ВРТЛОГА? Хладна маса заледиће Европу, ево шта нас очекује

НАКОН стратосферског загревања почетком фебруара, најновије прогнозе показују потенцијални потпуни колапс поларног вртлога, што ће на крају довести хладан ваздух и у Европу, пише Severe Weather Europe.

23. 01. 2026. у 14:21

Коментари (0)

ТОШИЋ ОТКРИО ДЕТАЉЕ РАЗВОДА: Хиљаду евра по детету и десет хиљада за летовање