УЖАС У НОВОМ САДУ: Пронађено тело мушкарца, видљиве убодне ране - сумња се да га је убио брат

Новости онлине

06. 06. 2021. у 00:14

ТЕЛО мушкарца старог 42 године пронађено је у једном локалу у Улици Милеве Марић на Новом насељу у Новом Саду.

УЖАС У НОВОМ САДУ: Пронађено тело мушкарца, видљиве убодне ране - сумња се да га је убио брат

Фото: Н. Скендерија

Према још непотврђеним информацијама, на телу су видљиве убодне ране и ради се о убиству.

Њега је наводно убио брат од тетке стар 39 година чије је тело пронађено 3. јуна у насељу Камењар.

Претпоставља се да је извршилац извршио самоубиство после убиства брата пререзавши себи вене у колима, а претходно је возило закључао са унутрашње стране, па су интервенисали ватрогасци како би извукли тело.

Незванично, и вечерас су на Новом насељу интервенисали ватрогасци који су обили локал у Милеве Марић како би полиција могла да уђе.

Још нема званичних инормација о овом немилом догађају.

Увиђај и истрага су у току.

(НС Уживо)

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ТРАМП ТАМО ДА ИЗБАЦИ 1000 ВОЈНИКА НА ОСТРВО, НИКО МУ СЕ НЕЋЕ СУПРОСТАВИТИ Вучић о Гренланду - Када питам а како Косово, сви спусте главу!

"ТРАМП ТАМО ДА ИЗБАЦИ 1000 ВОЈНИКА НА ОСТРВО, НИКО МУ СЕ НЕЋЕ СУПРОСТАВИТИ" Вучић о Гренланду - Када питам а како Косово, сви спусте главу!

ГОВОРЕЋИ јутрос у емисији "Јутро" на Телевизији Прва, председник Србије Александар Вучић дотакао се и лицемерја међународне заједнице када је у питању однос који сада имају по питању Гренланда и онај који су некада имали по питању Косова и Метохије.

25. 01. 2026. у 13:20

У ФЕБРУАРУ ПОТПУНИ КОЛАПС ПОЛАРНОГ ВРТЛОГА? Хладна маса заледиће Европу, ево шта нас очекује

У ФЕБРУАРУ ПОТПУНИ КОЛАПС ПОЛАРНОГ ВРТЛОГА? Хладна маса заледиће Европу, ево шта нас очекује

НАКОН стратосферског загревања почетком фебруара, најновије прогнозе показују потенцијални потпуни колапс поларног вртлога, што ће на крају довести хладан ваздух и у Европу, пише Severe Weather Europe.

23. 01. 2026. у 14:21

ДЕВАЛВИРАЛА ЈЕ ЈУТАРЊИ Колега оштро о Јовани: Имам проблем што ради на националној телевизији

ДЕВАЛВИРАЛА ЈЕ ЈУТАРЊИ Колега оштро о Јовани: "Имам проблем што ради на националној телевизији"

ВОДИТЕЉ Огњен Несторовић без улепшавања и задршке проговорио је о свом односу са Јованом Јеремић, колегиницом која данас ради у медијској кући у којој је он некада градио своју новинарску и водитељску каријеру.

25. 01. 2026. у 20:42

Коментари (0)

ЈЕДАН ПОЗИВ СВЕ ПРОМЕНИО: Мира Бањац хтела да се убије због зеленаша - Јаукала сам београдским улицама, била сам на ивици