ОГЛАСИЛИ СЕ И АДВОКАТИ ОШТЕЋЕНИХ ПОРОДИЦА: Пресуда није могла да буде другачија
ЗОРА Добричанин Никодиновић пуномоћник неколико оштећених породица прокоментарисала је за "Новости" да је ова пресуда Кецмановићима донета на основу непобитних чињеница и доказа који су прибављени на законит начин и који су изведени пред судом, да није могла бити другачија и да ту није могло бити дилеме.
Фото: Новости
- Обзиром на све то очекујем да она буде и правоснажна. Оваква пресуда ће пре свега остварити ефекат генералне превенције као сврхе кажњавања, што значи да ће утицати на друге да не врше иста или слична кривична дела, а што је пре свега у интересу доброг васпитања и безбедности наше деце, као и у циљу безбедности система добрих вредности целог друштва - казала је Зора Добричаним.
Огњен Божовић, стриц убијене Ане Божовић и адвокат оштећених казао је да би они волели да је Миљана Кецмановић осуђена и за недозвољено држање муниције.
- Што се тиче осуде правно гледано ми можемо рећи да смо задовољни, иако не постоји ниједна санкција која може донети праду и правично задовољење породицама, јер у суштини за убиство и масакр који се догодио у школи нико није осуђен - казао је Божовић.
Препоручујемо
ДИРЕКТАН СУДАР АУТОМОБИЛА И КАМИОНА КОД СОМБОРА: Страхује се да има страдалих
14. 12. 2025. у 20:38
ПОГЛЕДАЈТЕ СНИМАК: Како је кум Радоја Звицера изручен Србији (ВИДЕО)
14. 12. 2025. у 18:06
СУКОБ НАМ ЈЕ ПРЕД ВРАТИМА Руте упозорава: Ми смо следећа мета Русије
РУСИЈА би могла да буде спремна да употреби војну силу против НАТО-а у наредних пет година, сматра генерални секретар НАТО-а Марк Руте.
11. 12. 2025. у 15:46 >> 16:40
ОСУЂЕНИ ЗА УБИСТВО СТАРЦА У ЗАТВОРУ ПАДИНСКА СКЕЛА: Зрна саосећања немају, изречене вишегодишње казне
СРЕЋКО Стефановић (22), Саша Станковић (22) и Далибор Петровић (24) оглашени су данас кривим у Вишем суду у Београду за тешко убиство Станимира Брајковића (74) на безобзиран и насилнички начин у затвору Падинска Скела почетком фебруара 2024. године. Овом првостепеном пресудом Стефановић је осуђен на 19 година затвора, а Станковић и Петровић на по 18 година.
11. 12. 2025. у 16:22
ОВО ЈЕ СТРАШНО! Узнемирена Биља открила где је Аца био у време МАСАКРА - певач месецима у Аустралији
ПЕВАЧИЦА Биљана Јевтић огласила се поводом терористичког напада који се догодио у Сиднеју. Њен супруг, певач Александар Аца Илић, последња три месеца провео је управо у том граду.
14. 12. 2025. у 19:24
Коментари (0)