ОСУЂЕН КАНТАР: Добио 18 месеци затвора
У ОСНОВНОМ суду у Врању данас је саопштена неправоснажна пресуда, којом се Дејан Николић Кантар проглашава кривим и осуђује на 18 месеци затвора због угрожавања сигурности Оливере Владковић, власнице ОК Радија, као и Светлане Иванов, запослене у овој медијској кући.
Фото: Ј.С.
Оптужени Николић се није појавио ни на читању пресуде као ни претходна два пута, са оправдањем да му је здравствено стање угрожено. За шта је достављао медицинску документацију.
Николић има право жалбе на ову пресуду у року од 8 дана. Подсећамо да се контраверзни бизнисмен по надимку Кантар већ налази на издржавању затворске казне од 14 месеци која му истиче за два месеца, а на коју је осуђен због претњи ОК Радију.
Препоручујемо
ДЕЈАН И РАДОВАН РАЊЕНИ У ДЕЧАНИМА: У пуцњави повређени двојица Срба и Албанац
13. 01. 2026. у 10:44
ДЕТАЉИ СТРАВИЧНЕ САОБРАЋАЈНЕ НЕСРЕЋЕ КОД ЛАСТЕ: Повређено шест особа, од тога троје деце
12. 01. 2026. у 22:01
ЗАКОН О АНЕКСИЈИ ГРЕНЛАНДА ПРЕДАТ КОНГРЕСУ: "Доделити му статус савезне државе САД"
АМЕРИЧКИ републикански конгресмен Ренди Фајн поднео је предлог закона који предвиђа „анексију и доделу статуса савезне државе“ Гренланду у оквиру Сједињених Америчких Држава, наводи се у саопштењу које је објавио законодавац.
12. 01. 2026. у 21:16
ОВО ЈЕ ГЛАВНИ УДАРАЦ ЗА НАТО И КИЈЕВ: У нападу „орешником“ уништена фабрика од великог значаја (ВИДЕО)
НАПАД „орешником“ онеспособио је Лавовску државну фабрику за поправку авиона, саопштило је Министарство одбране Русије.
12. 01. 2026. у 15:27
БАЛКАНЦИ О ЖИВОТУ У ЕВРОПИ: Пустиће те да цркнеш - ти њега угостиш гозбом, он мисли да си сељачина
МНОГИ сањају о животу у Немачкој, Аустрији или Швајцарској, замишљајући мир, ред и бољи стандард. Ипак, искуства наших људи који су се преселили откривају да живот у западној Европи често носи неочекиване изазове који могу шокирати оне који су навикли на балканску спонтаност и топлину.
13. 01. 2026. у 10:22
Коментари (0)