СКАНДАЛ НА СУЂЕЊУ БЕЛИВУКОВОЈ ГРУПИ: Марко Будимир претио сведоцима да ће им сломити врат
МАРКО Будимир, један од окривљених чланова Беливукове криминалне групе, након изношења одбране претио је сведоцима у судници да ће им сломити врат.
Фото: Танјуг
Када је завршио излагање своје одбране, кренуо је са говорнице, и када је прошао поред окривљених сведока рукама је гестикулирао да ће им сломити врат.
Подсетимо, главни претрес оптуженим припадницима групе Вељка Беливука и Марка Миљковића готов је за данас.
Фото: Танјуг
Милош и Марко Будимир за говорницом - негирали дела
Након што је саслушан Марко Миљковић, судија је за говорницу прозвала оптуженог Милоша Будимира. Он је изјавио да није члан никакве организоване криминалне групе, али да јесте члан навијачке групе и навијач Партизана.
- Приликом повратка Марка Миљковића и Вељка Беливука из Црне Горе ја сам их са братом сачекао на аеродрому, када смо сви ухапшени. Ја сам полицији рекао да сам њихов пријатељ, али су полицајци рекли да не говорим истину и да сам њихово обезбеђење и да морају да ми узму ДНК, да је такво наређење. Тражио сам да ми покажу налог, али кад су ми рекли да ћу ићи у притвор, ишао сам линијом мањег отпора и пристао сам. Тражио сам потврду да су ми узели ДНК, али ми ништа нису дали - казао је Будимир.
БОНУС ВИДЕО:
СНИМАК ДРАМЕ: Блокада Железника, бомбе и дрога у аутомобилу
Препоручујемо
"ТРАМП ТАМО ДА ИЗБАЦИ 1000 ВОЈНИКА НА ОСТРВО, НИКО МУ СЕ НЕЋЕ СУПРОСТАВИТИ" Вучић о Гренланду - Када питам а како Косово, сви спусте главу!
ГОВОРЕЋИ јутрос у емисији "Јутро" на Телевизији Прва, председник Србије Александар Вучић дотакао се и лицемерја међународне заједнице када је у питању однос који сада имају по питању Гренланда и онај који су некада имали по питању Косова и Метохије.
25. 01. 2026. у 13:20
У ФЕБРУАРУ ПОТПУНИ КОЛАПС ПОЛАРНОГ ВРТЛОГА? Хладна маса заледиће Европу, ево шта нас очекује
НАКОН стратосферског загревања почетком фебруара, најновије прогнозе показују потенцијални потпуни колапс поларног вртлога, што ће на крају довести хладан ваздух и у Европу, пише Severe Weather Europe.
23. 01. 2026. у 14:21
ДЕВАЛВИРАЛА ЈЕ ЈУТАРЊИ Колега оштро о Јовани: "Имам проблем што ради на националној телевизији"
ВОДИТЕЉ Огњен Несторовић без улепшавања и задршке проговорио је о свом односу са Јованом Јеремић, колегиницом која данас ради у медијској кући у којој је он некада градио своју новинарску и водитељску каријеру.
25. 01. 2026. у 20:42
Коментари (0)