О УБИСТВУ КАПЕТАНА 8. НОВЕМБРА: Контрола оптужнице против Беливука и Миљковића
У ПОДГОРИЧКОМ Вишем суду ни јуче није одржано рочиште на којем је било планирано разматрање оптужнице против Вељка Беливука, Марка Миљковића, Небојше Јанковића и Ратка Живковића, који се терете да су 14. октобра 2020. отели Милета Радуловића званог Капетан, након чега су га, како се сумња, убили припадници "кавачког клана".
Фото Printskrin/TV Pink
Наредно рочиште је заказано за 8. новембар. За убиство Капетана, како се наводи у оптужници, окривљени су Милош Радоњић и Петар Ђуровић, јер су сумњали да је Радуловић учествовао у планирању убиства Радоја Звицера у Украјини почетком 2020. године.
Рочиште је одложено на захтев браниоца по службеној дужности окривљеног Беливука да би се упознао са списима предмета.
БОНУС ВИДЕО:
САХРАЊЕН УБИЦА ЋЕРКЕ ИЗ ВРШЦА: На испраћају, уз мајку, било двадесетак људи
Препоручујемо
МАРКО "МЕСАР" ПРОПЕВАО: Открио везу између Беливуковог клана и убице Јована Вукотића
27. 09. 2022. у 16:26
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
ДРАМА НА НЕБУ: Руски авиони избацили уређаје близу британског носача авиона, хитно дигнути Ф-35
ВЕЛИКА Британија пресрела је два руска авиона након што је преместила носач авиона ка Арктичком кругу ради подршке мисијама НАТО.
06. 07. 2026. у 09:38
НОВИНАРКА МАРИЈА НАЂЕНА МРТВА У АУТУ: Камере снимиле последње тренутке
ГРЧКУ је потресла вест о изненадној смрти новинарке Марије Антонијанаки, која је пронађена мртва у свом аутомобилу у Ираклиону на Криту.
06. 07. 2026. у 10:26
СТРАШНО: Предозирао се унук Ере Ојданића - драма у Реснику
УНУК Ере Ојданића, Андрија Ојданић данас се предозирао наркотицима, због чега је морала да реагује хитна помоћ.
03. 07. 2026. у 18:30
Коментари (0)