НЕОСНОВАНO У ПРИТВОРУ ЧЕТИРИ МЕСЕЦА: Суд донео одбијајућу пресуду за Марка Кецмана
ПРОТИВ Мирка Кецмана, који је почетком новембра 2010. године ухапшен у оквиру полицијске акције "Пиштољ", због сумње да је као шеф Одељења за одржавање инсталација НИС за регион Београд, са још двадесетак особа злоупотребио положај, пред Вишим судом у Београду, одбијена је оптужба, услед одустанка надлежног тужилаштва од оптужбе.
Фото Depositphotos
Одбијајућа првостепена пресуда донета је 29. јануара прошле године, а постала је правоснажна месец и по дана касније.
Како је саопштено из суда, Кецман је неосновано ухапшен и у притвору по решењу истражног судије Посебног одељења Вишег суда, неосновано био од 9. новембра 2010. до 4. марта 2011. године.
Препоручујемо
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
ИРАН ПОСЛАО ХИТНУ ПОРУКУ НАШИМ КОМШИЈАМА: Немојте то да дозволите Америци!
ИРАН је данас упозорио Бугарску да не дозволи Сједињеним Америчким Државама коришћење своје територије за војне операције против Техерана, након што је бугарска влада најавила да ће тражити одобрење парламента за размештање америчких авиона за допуну горива у тој земљи.
21. 07. 2026. у 18:37
НОВА ФАЗА СУКОБА НА БЛИСКОМ ИСТОКУ: Иран први пут директно напао ову земљу!
ИРАН је саопштио да је у петак извео нове нападе на америчке објекте на Блиском истоку, укључујући и први директан напад у Сирији, након шесте узастопне ноћи америчких удара на иранске војне објекте.
17. 07. 2026. у 12:51
ДЕЧАК ЈЕО КОБАСИЦУ И УМРО: "Кад би знали шта крпељ може..." Први смртни случај у свету
РЕЧ је о првом познатом смртном случају на свету узрокованом овом алергијом.
23. 07. 2026. у 07:19 >> 23:04
Коментари (0)