ПОЈАВИЛИ СЕ НОВИ СВЕДОЦИ У СЛУЧАЈУ УБИСТВА ЂОКИЋА: Вештачења телефона открила где су била браћа Милошевић у ноћи злочина (ВИДЕО)
У СЛУЧАЈУ убиства породице Ђокић из Алексинца појавили су се нови сведоци.
Место где је запаљена породица Ђокић
То нам је данас потврдио и адвокат браће Милошевић Андрија Магдалинић.
- Добили смо незваничну информацију да су се појавили неки нови сведоци, али мислим да они не могу да поремете досадашњи ток истраге. Засада се о томе толико може рећи. Што се тиче вештачења телефона, показали су да наши брањеници, браћа Милошевић, нису били на месту злочина те критичне ноћи. Један је био са породицом и баш тада је скидао неки сајт о аутомобилима, док је други брат био са једном особом далеко од Моравца - рекао је Магделинић.
Његов брат Младен, такође адвокат, рекао је да нема сумње да је првоосумњичени Џонић био урачунљив.
Његово понашање током сведочења и препознавања јасно указује да је био потпуно свестан тих дана - рекао је Младен Магдалинић.
Он је навео да с овим доказима браћа Милошевић не би требало да остану притворени.
Браћи Џонић истиче притвор у недељу, а Милошевићима у понедељак.
БОНУС ВИДЕО:
ФИЦО ШОКИРАН ПОНАШАЊЕМ ТРАМПА: Видно узнемирен сусретом алармирао Европу
СЛОВАЧКИ премијер Роберт Фицо рекао је лидерима Европске уније на самиту прошле недеље да га је "шокирало" расположење председника Сједињених Америчких Држава Доналда Трампа током њиховог састанка у Мар-а-Лагу, изјавило је више европских дипломата, објавио је данас бриселски Политико.
28. 01. 2026. у 07:48
ВОЈСКА НА УЛИЦАМА ПЕКИНГА Кина у фази унутрашњег обрачуна: Хапшења у врху армије за издају у корист САД (ВИДЕО)
КИНА се суочава са једним од најтежих тренутака унутрашње политичко-безбедносне нестабилности у последњој деценији.
28. 01. 2026. у 07:00
"УБИЋУ СЕ, ХОРОР!" Марија открила дуго чувану тајну: "Рођена сам без..."
"ЈА ћу да се убијем, значи хорор!"
01. 02. 2026. у 09:13
Коментари (0)