ПОДИГНУТА ОПТУЖНИЦА ПРОТИВ ДИЈАНЕ ХРКАЛОВИЋ
ТУЖИЛАШТВО за организовани криминал подигло је оптужни предлог против Дијане Хркаловић, због трговине утицајем.
Фото ATA Images
Суду су предложили да јој се продужи притвор због опасности од бекства и утицаја на саучеснике.
Оптужним предлогом су обухваћени и Дејан Миленковић, некадашњи начелник Службе за специјалне истражне методе Управе криминалистичке полиције, и Милорад Шушњић, бивши начелник Полицијске управе Нови Сад. Њима се на терет ставља злоупотреба службеног положаја.
Препоручујемо
МАЈЦИ И ОЦУ ПРЕРЕЗАНИ ВРАТОВИ, СИН ИЗБОДЕН ПО ГРУДИМА: Језиви крвави призори у Чачку
06. 12. 2025. у 13:38
ПРВИ ДЕТАЉИ УЖАСА У ЧАЧКУ: У породичној кући пронађена три беживотна тела
06. 12. 2025. у 11:08 >> 11:08
ЕКСКЛУЗИВНО - УРАНИЈУМ И ТЕШКИ МЕТАЛИ ОТКРИВЕНИ У ТКИВУ ГЕНЕРАЛА ПАВКОВИЋА: Из италијанске лабораторије стигли резултати анализа (ФОТО)
У ТУМОРСКОМ ткиву генерала Небојше Павковића, које је 15. септембра послато на анализе у специјализовану лабораторију у Италији, пронађени су уранијум и тешки метали у екстремно високим концентрацијама!
29. 11. 2025. у 08:00
ОТАЦ ПАДАО У НЕСВЕСТ, ХИТНА ИНТЕРВЕНИСАЛА НЕКОЛИКО ПУТА Мучне сцене на сахрани Ане Радовић - Из породичне куће је испратили на вечни починак
ДАНАС је на Златиборском гробљу сахрањена Ана Радовић из Чајетине, која је погинула у тешкој сабраћајној несрећи на магистралном путу код Чачка.
28. 11. 2025. у 14:45
ТРАМП УКРАО ШОУ НА ЖРЕБУ ЗА СП: Сцена која је обишла свет - Меланија није крила одушевљење (ВИДЕО)
АМЕРИЧКИ председник Доналд Трамп био је у центру пажње на извлачењу група за Светско фудбалско првенство 2026. године, где је извео свој познати YMCA плес и примио прву ФИФА-ину награду за мир.
06. 12. 2025. у 10:31
Коментари (0)