МАЛЧАНСКИ БЕРБЕРИН ПРАВОСНАЖНО ОСУЂЕН НА ДОЖИВОТНУ РОБИЈУ: Апелациони суд у Нишу потврдио пресуду Вишег суда
АПЕЛАЦИОНИ суд у Нишу правоснажно је осудио на доживотну робију Нинослава Јовановића (48) из села Малча за отмицу и продужено кривично дело силовања чија је жртва била дванаестогодишња девојчица.
Архива Новости
На тај начин потврђена је пресуда Вишег суда у Нишу од 5. јануара ове године којом је серијском силоватељу деце изречена најтежа казна предвиђена Кривичним закоником Србије.
Препоручујемо
ТОЦИЛО ОСЛОБОЂЕН ЗА ЗЕЛЕНАШТВО: Апелациони суд преиначио пресуду Младену Новаковићу
26. 07. 2021. у 20:37
ПОВЕЋАНА КАЗНА ЗА ГАЖЕЊЕ НА ПЕТЛОВОМ БРДУ: Миликићу три и по године затвора
16. 07. 2021. у 17:25
БИЗАРНА НЕЗГОДА КОД ВЛАДИЧИНОГ ХАНА: Младић пао са моста, задобио тешке повреде
07. 03. 2026. у 23:07
ХРВАТСКОЈ СТИГЛА ПОРУКА ИЗ ИЗРАЕЛА: Потпуно прекините дипломатске односе са Техераном
АМБАСАДОР Израела у Хрватској Гари Корен позвао је званични Загреб да прекине дипломатске односе с Техераном и спроведе безбедносне провере особља иранског дипломатског представништва у Хрватској јер би, каже, међу њима могло бити "шпијуна" Револуционарне гарде која се у ЕУ сматра терористичком организацијом.
06. 03. 2026. у 09:10
ШОК ИСТРАГА АМЕРИКАНАЦА: Ево ко је гађао иранску школу у којој су погинуле девојчице
АМЕРИЧКИ војни истражитељи верују да је вероватно да су америчке снаге одговорне за напад на иранску школу за девојчице у којем је у суботу погинуло више десетина деце, али још нису донели коначан закључак нити су завршили истрагу, рекли су за Ројтерс двојица америчких званичника.
06. 03. 2026. у 08:23
НОВИ ЕКСПЛИЦИТНИ СНИМЦИ МИРЈАНЕ ПАЈКОВИЋ: Полиција сумња КО је на снимку, други мушкарац - одмах саслушана
РАНИЈЕ је објављен и видео за који је део медија написао да је снимљен у просторијама Владе. Тим поводом огласили су се из Владе Црне Горе, и демантовали те наводе.
07. 03. 2026. у 22:55 >> 23:05
Коментари (0)