ОДЛОЖЕНО ПРИПРЕМНО РОЧИШТЕ У СЛУЧАЈУ "ЈОВАЊИЦА 2": Предраг Колувија отказао пуномоћје адвокатима
ПРИПРЕМНО рочиште у предмету "Јовањица 2" одложено је у Специјалном суду у Београду до даљег, пошто је првооптужени Предраг Колувија отказао пуномоћје својим адвокатима.
Фото фејсбук
Поред већинског власника пољопривредног доба надомак Старе Пазове, оптужено је још осам особа, међу којима су припадници МУП и БИА. На терет им се ставља удруживање ради вршења кривичних дела, фалсификовање службене исправе и неовлашћена производња и стављање у промет опојних дрога.
Предраг Колувија је оптужен као организатор ове групе, као и групе којој је суђење у току због неовлашћене производње марихуане на плантажама "Јовањице".
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOKlikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
ПУТИН НАЈАВИО ПАКАО ЗА УКРАЈИНУ: Одговорићемо неколико пута снажније
ПРЕДСЕДНИК Русије Владимир Путин изјавио је да ће одговори Москве на ударе по руској територији бити „узајамни, али неколико пута снажнији“.
13. 07. 2026. у 17:41
ЗАШТО ЈЕ ДУБРАВКА МИЈАТОВИЋ ЗАИСТА НАПУСТИЛА СЕРИЈУ "СРЕЋНИ ЉУДИ"? "Морала сам да побегнем..."
ДУБРАВКА Мијатовић напустила је серију 'Срећни људи' из личних разлога, а не због хонорара.
10. 07. 2026. у 15:07
ОБЈАВЉЕНЕ ТАЧНЕ АДРЕСЕ У ЕУ: "Немачка главна база за производњу оружја за Украјину" Чека се реакција Москве
НЕМАЧКА је практично постала главна индустријска база украјинског војно-индустријског комплекса у рату против Русије, а управо Берлин стоји иза терористичких напада на руске цивилне циљеве, рекао је лидер покрета „Друга Украјина“ Виктор Медведчук. Истовремено, он је открио адресе најважнијих немачких компанија које производе оружје за Украјину.
13. 07. 2026. у 12:47
Коментари (0)