МОТОРОМ СЕ ЗАКУЦАО У ДВА АУТОМОБИЛА: Тежак судар на једином семафору у Прокупљу
У САОБРАЋАЈНОЈ незгоди која се синоћ догодила у Прокупљу, повређен је мотоциклиста
Фото: Предраг Митић
Он, на срећу, није животно угрожен, али је пребачен у прокупачку болницу.
До несреће је дошло током контакта два аутомобила и мотоцикла, код јединог семафора у Прокупљу, који се налази у Сокићевом булевару.
Према тврдњама очевидаца, удар је био силовит, а несрећа се догодила баш на пешачком
прелазу. Мотор је комплетно поломљен.
Препоручујемо
КОЛИМА УСМРТИО БИЦИКЛИСТУ, ПА ПОБЕГАО: Ухапшен мушкарац из околине Новог Бечеја
02. 05. 2021. у 23:30
ИЗГУБИО ЈЕ КОНТРОЛУ И СЛЕТЕО С ПУТА: У удесу у Новој Вароши повређен мотоциклиста
02. 05. 2021. у 17:40
КАТАСТРОФА У ВАШИНГТОНУ: Трамп одобрио ванредно стање
АМЕРИЧКИ председник Доналд Трамп одобрио је декларацију ванредног стања за Вашингтон како би савезне власти помогле при санацији канализационе катастрофе која је почела прошлог месеца.
22. 02. 2026. у 13:41
ВАШИНГТОНУ СТИГЛО УПОЗОРЕЊЕ: Не покушавајте да нарушите наше односе са Москвом
БЕЛОРУСКИ председник Александар Лукашенко изјавио је данас да је на почетку преговора између Белорусије и САД упозорио Вашингтон да не покушава да наруши односе између Минска и Москве.
16. 02. 2026. у 15:09
"НЕМА КО ДА НАСЕЧЕ ДРВА": Руско село изгубило скоро све мушкарце у рату у Украјини
У РИБАРСКОМ селу Седанка, на руском далеком истоку, свакодневни живот је био тежак и пре рата у Украјини. Већина кућа нема основну инфраструктуру, као што су вода, унутрашњи тоалети или централно грејање, иако зимске температуре често падну и на -10 степени Целзијуса.
24. 02. 2026. у 09:43
Коментари (0)