БАХАТОСТИ НЕМА КРАЈА: Возио 231 км/х на месту где је дозвољено 120
ПРИПАДНИЦИ саобраћајне полиције у Београду су у ноћи између суботе и недеље зауставили три возача који су задржани јер су управљали возилом брзином већом од дозвољене, као и под дејством алкохола или дроге.
Фото: В. Данилов
Полиција је ноћас из саобрацаја искључила возача (21) који је у Земуну управљао брзином од 231,7 километара на час, на месту где је ограничење 120 километара на час, пренео је сајт МУП-а.
На Новом Београду заустављен је возац (21) који је возио "мерцедес" брзином од 128,6 километара на сат, где је ограничење 80 километара на сат, а тестом је утврђено да је возилом управљао под дејством канабиса.
На ауто-путу је из саобраћаја искључен мушкарац (31) који је возио "голф" брзином од 117 километара на сат, а на месту где је дозвољено 80 километара на сат, и са 1,27 промила алкохола у организму, као и под дејством канабиса.
Тројици возача одређено је задржавање и против њих ће бити поднете одговарајуће прекршајне пријаве, наводи се у саопштењу београдске полиције.
Препоручујемо
ВОЗАЧИ, ОПРЕЗ! Овај прекршај води вас директно у притвор, а казне су милионске
14. 04. 2021. у 08:45
ДРАМА НА БРАНКОВОМ МОСТУ: Мушкарац исекао вене - претио да ће скочити
02. 05. 2021. у 12:48
ПУЦЊАВА НА МАКИШУ: Једна особа рањена, полиција ради на расветљењу случаја
01. 05. 2021. у 21:35
ХРВАТИ "ВЕЛИКИ И ЈАКИ" ЖАЛЕ СЕ ЦЕНТРАЛИ НАТО ЗБОГ СРПСКИХ РАКЕТА: А не смета им војни савез Загреб-Тирана-Приштина
ПРЕМИЈЕР Хрватске Андреј Пленковић рекао је данас, коментаришући то што Војска Србије располаже новом хиперсоничном квазибалистичком ракетом кинеске производње ЦМ-400, да ће "разговарати са партнерима у НАТО и упозорити их на такво наоружање".
12. 03. 2026. у 19:25
ГОРИ АМЕРИЧКИ НОСАЧ АВИОНА: Хитно се огласила Централна команда САД
ДАНАС је на америчком носачу авиона USS Gerald R. Ford (CVN-78) избио пожар, који је у међувремену угашен.
12. 03. 2026. у 16:38
ИРАНЦИ ТВРДЕ - НЕТАНЈАХУ ЈЕ УБИЈЕН: Шта се десило Бибију? Први пут од почетка рата и "Иранци изађите на улице"
СПЕКУЛАЦИЈЕ о наводној смрти израелског премијера Бењамина Нетанијахуа појавиле су се јуче на друштвеним мрежама, а пренео их је хебрејски веб-сајт иранске новинске агенције Тасним. Шта се с њим догодило - одговор је стигао дан касније. Жив је и здрав и како поручује на првој конференцији од почетка рата - спреман је да борбе приведе крају.
12. 03. 2026. у 22:29 >> 22:37
Коментари (0)