ТРАГЕДИЈА КОД ЋУПРИЈЕ НА ВЕЛИКИ ПЕТАК: Преврнуо се трактор! Настрадао мушкарац (68)
30. 04. 2021. у 17:40
ОКО 15 часова у месту Вирине код Ћуприје преврнуо се трактор којим је управљао мушкарац (68)
Најновије из рубрике
ХОРОР КОД БОРА: Полиција затекла ужасавајућу сцену, двориште било пуно крви
МЛАЂИ мушкарац убио је ванбрачну супругу па извршио самоубиство у селу код Бора!
26. 07. 2026. у 19:03
ДОКАЗИ ВОДИЛИ ДО ДОНИЈА: Нови детаљи истраге убиства Вере Питулић (41) у Тексасу
БЕЖИВОТНО тело Вере Питулић (41), родом из Узића код Пожеге, која је последњих 14 година живела у Сједињеним Америчким Државама, пронађено је 21. јула, око осам часова ујутру, у возилу паркираном на зауставној траци ауто-пута И-35Е у месту Керолтон, у Тексасу.
26. 07. 2026. у 19:00
ВАТРЕНА СТИХИЈА ЗАХВАТИЛА БОРОВУ ШУМУ: Избио пожар у специјалном резервату природе Делиблатска пешчара
У СПЕЦИЈАЛНОМ резервату природе Делиблатска пешчара јутрос је избио је пожар који гаси 13 ватрогасаца - спасилаца са шест возила, као и осам чланова Добровољног ватрогасног друштва, саопштио је Сектор за ванредне ситуације МУП-а Србије.
26. 07. 2026. у 18:54
УХАПШЕН НОВОПАЗАРАЦ: Камион пун резаног дувана
Припадници УКП, Службе за сузбијање криминала, Одељења за сузбијање привредног криминала МУП Србије и Полицијске управе у Новом Пазару ухапсили су Р. Б. (66).
26. 07. 2026. у 14:00
У ТРЕЋЕ ОЈТ ОРИВЕДЕН Н.Т.(22) ЗБОГ СУМЊЕ ДА ЈЕ ИЗАЗВСО НЕСРЕЋУ НА УШЋУ: Девојка из кола тешко, сувозач лакше пивређен
У Треће основно јавно тужилаштво у Београду је данас доведен осумњичени Н.Т.( 22 ) које је ухапшено по налогу јавног тужиоца Трећег основног јавног тужилаштва у Београду.
26. 07. 2026. у 13:40
Коментари (0)