ТРУБАЧИ СВИРАЈУ "ИЗГУБЉЕНО ЈАГЊЕ": Овај сан је сањала мајка погинулог војника ноћ пре његове смрти
23. 04. 2021. у 10:27
МАЈКА двадесетогодишњег Огњена Трајковића, десетара на дужности падобранца у Трећој падобранској чети 63. падобранске бригаде у Нишу, који је у среду погинуо приликом падобранског скока, како каже, сањала је ноћ уочи трагедије необичан сан.
Повезане вести
ТУГА И МУК У ВРАЊУ: Испред куће трагично настрадалог падобранца скупљају се родбина и пријатељи
ВЕСТ о томе да је у Нишу страдао падобранац О. Т. (20) дубоко је потресло не само његове бројне пријатеље већ готово све Врањанце који су га познавали.
22. 04. 2021. у 10:50
"БИЛА ЈЕ ЧАСТ ПОЗНАВАТИ ТЕ, НЕКА ТЕ АНЂЕЛИ ЧУВАЈУ": Потресан опроштај на друштвеним мрежама од погинулог падобранца (ФОТО)
НА ДРУШТВЕНИМ мрежама познаници и пријатељи се потресним речима опраштају од војника О.Т. који је данас погинуо приликом падобрнаског скока.
21. 04. 2021. у 22:12
ТУГА У СРБИЈИ: Ана Брнабић упутила телеграм саучешћа породици погинулог припадника 63. падобранске бригаде
ПРЕДСЕДНИК Владе Србије Ана Брнабић упутила је телеграм саучешћа породици погинулог припадника 63. падобранске бригаде.
21. 04. 2021. у 21:39
ОВО ЈЕ УЗРОК ВЕЛИКЕ НЕСРЕЋЕ: Војник погинуо јер је имао проблема са падобраном
ПРИПАДНИК 63. падобранске бригаде О.Т. изгубио је живот данас око 16.30 часова приликом падобранског скока.
21. 04. 2021. у 21:20
У СЛАВУ КАПЛАРА ВЕЛИМИРА МИЈАНОВИЋА: Након осам деценија у Вршцу уклесано име часног војника
ТАЧНО осам деценија од часне погибије Велимира Мијановића, каплара прве чете 18. посадног пука у Вршцу, организација СУБНОР из тог града занавек је уклесала његово име на крајпуташки споменик код граничног прелаза Ватин, који је посвећен војницима Краљевине Југославије, палим 11. априла 1941. бранећи да нацистичка солдатеска продре у Вршац из правца Румуније.
13. 04. 2021. у 13:12
ТЕШКО БОЛЕСНИ ЈУНАК СА КОШАРА ДОБИЈА КРОВ НАД ГЛАВОМ: Мији доброта вратила осмех на лице - у Милентији почела градња куће (ФОТО/ВИДЕО)
ГРАДЕ нам кућу, граде нам кућу!" Прво је што нам је јуче рекао Мија Ђидић (43) из села Милентија код Бруса, бивши војник који се борио на Кошарама 1998. године, тешко оболео од посттрауматског синдрома.
14. 04. 2021. у 21:02
Најновије из рубрике
ПОЖАР У НОВОМ САДУ: Гори напуштени објекат
ТОКОМ поподневних часова избио је пожар у напуштеном објекту у Орловића Павла у Новом Саду.
29. 01. 2026. у 17:41
ПОЧЕЛО СУЂЕЊЕ ДОКТОРУ КУЈАЧИЋУ ЗА НЕСАВЕСНО ПОСТУПАЊЕ: Пацијент преминуо неколико дана после операције хемероида
СУЂЕЊЕ хирургу Зорану Кујачићу, осумњиченом за несавесно поступање после операције хемероида београђанина Николе Бакића, који је неколико дана касније преминуо крајем 2022. године, одложено је данас у Вишем суду у Београду на предлог његовог браниоца.
29. 01. 2026. у 16:52
РЕКОРДНА ЗАПЛЕНА ДРОГЕ У ИСТОРИЈИ СРПСКЕ ПОЛИЦИЈЕ: На лицу места се налази начелник УКП МУП Републике Србије Марко Кричак
У АКЦИЈИ припадника МУП, УКП у селу Коњух у близини Крушевца заплењено је око 5 тона марихуане, вредне око 10 милиона евра.
29. 01. 2026. у 16:52
КЕЦМАНОВИЋИ ПОНОВО ИЗНОСИЛИ ОДБРАНУ: Негирали кривицу, предлагани нови докази
ВИШИ суд у Београду затворио је данас за јавност и поновљено суђење Владимиру и Миљани Кецмановић, родитељима дечака Косте, који је 3. маја убио десет особа у својој школи "Владислав Рибникар", а пет ранио. Њима се суди за занемаривање детета, а оцу и за тешко дело против опште сигурности. Прву пресуду, којом је Владимир Кецмановић пре годину дана осуђен на 14,6 година затвора, а његова супруга на три, укинуо је Апелациони суд након прихватања жалбе њихових бранилаца.
29. 01. 2026. у 16:29
НАЂЕН МРТАВ У АУТУ: Ко је Рамушев политичар? Потомак одговорног за злочине над Србима
БИЗНИСМЕН и политичар из Ђаковице Хекуран Хоџа пронађен је мртав у аутомобилу у приштинском насељу Ветерник.
29. 01. 2026. у 15:35
Коментари (0)