БИА ОБЈАВИЛА: Ево шта пише у документима о смрти Цвијана
БЕЗБЕДНОСНА-информативна агенција објавила је данас документа о узроцима смрти адвоката Владимира Цвијана, бившег правног саветника и генералног секретара председника Бориса Тадића, а потом члана Председништва СНС.
Фото: Д. Миловановић
Цвијан је преминуо 5. јануара 2018. године, а као узрок смрти наведено је утапање у Дунаву.
У појединим медијима су се, наиме, последњих месеци појављивале разне мистериозне спекулације о узроцима његове смрти, док је главни уредник НИН-а Милан Ћулибрк рекао да су новинари његовог листа истраживали смрт Цвијана и да нису наишли на било шта спорно. Документа БИА, објављена на захтев адвоката Ивана Нинића, доносе њихова сазнања и оперативне податке о околностима под којима је Цвијан преминуо.
Адвокат Иван Нинић објавио их је на свом Твитер налогу:
Фото: Твитер
Фото: Принтскрин
(Информер)
Трампу стигле најгоре могуће вести: Није добро по америчког председника
Подршка америчком председнику Доналду Трампу пала је на најнижи ниво у његовом тренутном мандату, а Американци су све више незадовољни његовим поступањем са трошковима живота и ратом са Ираном, показују резултати нове анкете Ипсоса.
28. 04. 2026. у 20:51
Срушио се авион код главног града: Погинули сви путници и пилот
Ваздухопловна цивилна управа Јужног Судана саопштила је данас да се срушио авион југозападно од главног града Џубе, при чему је погинуло свих 14 особа које су биле у летелици.
27. 04. 2026. у 16:49
Шта се то десило на граници Украјине и Белорусије? Зеленски бесан, прети комшијама: "Спремни смо!"
ПРЕДСЕДНИК је такође најавио да Украјина припрема неколико нових пакета санкција који ће бити уведени одмах и у блиској будућности.
03. 05. 2026. у 09:37
Коментари (0)