ГОРЕЛИ ДУШЕЦИ У ДИЈАГНОСТИЧКОМ ЦЕНТРУ: Пожар у здравственој установи у Крушевцу

16. 04. 2021. у 09:04

ДВА душека у соби на 4.спрату Дијагностичког центра у Крушевцу запалила су се у пожару који је, на срећу, прошао без повређених и страдалих лица.

ГОРЕЛИ ДУШЕЦИ У ДИЈАГНОСТИЧКОМ ЦЕНТРУ: Пожар у здравственој установи у Крушевцу

Фото :С.Б.

Интервенисале су ватрогасно-спасилачке јединице и то пет ватрогасаца-спасилаца са два ватрогасна возила са опремом.

У Дијагностичком центру обављају се лабараторијске анализе и специјалистички прегледи у оквиру Дома здравља,док је дијагностика Опште болнице у приземљу овог објекта.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ВАКЦИНА ПРОТИВ РАКА СТИЖЕ У СРБИЈУ: Добијамо је одмах после Руса, ево када ће је примити наши пацијенти

ВАКЦИНА ПРОТИВ РАКА СТИЖЕ У СРБИЈУ: Добијамо је одмах после Руса, ево када ће је примити наши пацијенти

МИНИСТАР без портфеља задужен за област међународне економске сарадње Ненад Поповић изјавио је данас да ће у мају први пацијенти у Русији примити вакцину против рака, а да ће пацијенти из Србије бити први који ће одмах после руских, крајем године, примити ту вакцину.

12. 02. 2026. у 09:41

Коментари (0)

УЈДУРМА И СКАНДАЛ У ТИРАНИ Славна Албанка тражи ОСТАВКУ АИ министарке - Раму ЛИЧНО тужила: Неповратна и велика штета је нанета