ОВО СУ МАЈКА (49) И ЋЕРКА (25) КОЈЕ СУ ПОГИНУЛЕ КОД ШАПЦА Страдале на лицу места у стравичном судару у Корман Пољу
У тешкој саобраћајној несрећи која се данас догодила код Шапца, погинуле су мајка Марина М. (49) и ћерка Валентина М. (25).
Foto: Društvene mreže
До несреће је дошло око 14.30 сати, у месту Корман Поље код Шапца, како је Блиц раније посао, сумња се да је до несреће дошло приликом претицања.
Мајка и ћерка погинуле су на лицу места.
Страдале мајка и ћерка налазиле су се у аутомобилу "голф 6", док су повређени мушкарац и жена били у "аудију", и они су превезени у шабачку болницу.
Истрага је у току, а о случају је обавештено и Основно јавно тужилаштво у Шапцу.
(Ало)
Препоручујемо
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
ДРАМА НА НЕБУ: Руски авиони избацили уређаје близу британског носача авиона, хитно дигнути Ф-35
ВЕЛИКА Британија пресрела је два руска авиона након што је преместила носач авиона ка Арктичком кругу ради подршке мисијама НАТО.
06. 07. 2026. у 09:38
НОВИНАРКА МАРИЈА НАЂЕНА МРТВА У АУТУ: Камере снимиле последње тренутке
ГРЧКУ је потресла вест о изненадној смрти новинарке Марије Антонијанаки, која је пронађена мртва у свом аутомобилу у Ираклиону на Криту.
06. 07. 2026. у 10:26
"СПАВАО БИХ С ЊОМ И ОЖЕНИО ЈЕ!" Скандал премијера Аустралије са Кајли Миног - оженио се пре 6 месеци, а сад се извињава
АУСТРАЛИЈСКИ премијер Ентони Албанезе упутио је недвосмислено извињење због коментара о поп звезди Кајли Миног које је прошле недеље изнео током гостовања у једном подкасту. Његове изјаве изазвале су талас осуда, а критичари су их назвали „потпуно непримереним” и поручили да „омаловажавају функцију премијера”, пише Би-Би-Си.
06. 07. 2026. у 18:21 >> 18:21
Коментари (0)