КОЛИМА СЕ ЗАКУЦАО У ДРВО И ПОГИНУО: Тешка несрећа на магистралном путу

РАНО јутрос догодила се саобраћајна несрећа у Живиницама у којој је једна особа настрадала, док је друга тешко повређена.

КОЛИМА СЕ ЗАКУЦАО У ДРВО И ПОГИНУО: Тешка несрећа на магистралном путу

Foto: Društvene mreže/Facebook

Јутрос се у Живиницама догодила саобраћајна несрећа у којој је једна особа смртно страдала, а друга повријеђена.

На возилу је причињена већа материјална штета, а истрага која је у току показаће узрок несреће.

 - У 7.10 на магистралном путу М 1.7 Живинице- Бановићи на локалитету Рабића гробље, догодила се саобраћајна несрећа у којој је учествовало једно возило, где је возач изгубио контролу над возилом, изашао ван коловоза и ударио у дрво - саопштила је портпаролка МУП ТК Аднана Спречић. 

(Информер)

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

НОВИ СТРАВИЧНИ ДЕТАЉИ СМРТИ МАРИЈЕ (21): Док лежала непомична, радник повукао језив потез који је шокирао све (ВИДЕО)

НОВИ СТРАВИЧНИ ДЕТАЉИ СМРТИ МАРИЈЕ (21): Док лежала непомична, радник повукао језив потез који је шокирао све (ВИДЕО)

Смрт Марије (21) након банџи скока у Бразилу добила је нови обрт пошто сведок тврди да је запослени уклонио њену ГоПро камеру са места несреће.

16. 06. 2026. у 12:22

Коментари (0)

ЧОВЕК МОРА ОСТАТИ НАЈВАЖНИЈА КАРИКА: У Фондацији Мozzart одржан  Serbia AI Security Summit 2026