ИСТРАГА ЕКСЛОЗИЈЕ У КОСОВСКОЈ УЛИЦИ: Није плинска боца ?

Загорка Ускоковић

02. 10. 2025. у 11:11

ЈУТРОС је настављен увиђај на лицу места у Косовској улици на трећем спрату зграде у стану број 12..

ИСТРАГА ЕКСЛОЗИЈЕ У КОСОВСКОЈ УЛИЦИ: Није плинска боца ?

Фото Ф. Роговић

Преградни зид између два стана је у потпуности срушен.У стану je  затечено тело  непознате особе и  наложена је обдукција. Не зна се тачно узрок смрти и ескплозије.Током истраге тек це бити утврђено да ли плинска боца може да изазове такву експлозију. Бојлер је остао неоштећен.

Синоћ није било струје, па није ни било безбедно  и  увиђај  је настављен данас по налогу ВЈТ у Београду. На лицу места је вештак грађевинске струке.

Наложено је да се утврди која су лица пријављена, односно живе на наведеној адреси и да се  место догађаја  обезбеди и осигура како у погледу доказа, тако и у погледу безбедности грађана. Истрага је у току.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ХРВАТИ ВЕЛИКИ И ЈАКИ ЖАЛЕ СЕ ЦЕНТРАЛИ НАТО ЗБОГ СРПСКИХ РАКЕТА: А не смета им војни савез Загреб-Тирана-Приштина

ХРВАТИ "ВЕЛИКИ И ЈАКИ" ЖАЛЕ СЕ ЦЕНТРАЛИ НАТО ЗБОГ СРПСКИХ РАКЕТА: А не смета им војни савез Загреб-Тирана-Приштина

ПРЕМИЈЕР Хрватске Андреј Пленковић рекао је данас, коментаришући то што Војска Србије располаже новом хиперсоничном квазибалистичком ракетом кинеске производње ЦМ-400, да ће "разговарати са партнерима у НАТО и упозорити их на такво наоружање".

12. 03. 2026. у 19:25

ИРАНЦИ ТВРДЕ - НЕТАНЈАХУ ЈЕ УБИЈЕН: Шта се десило Бибију? Први пут од почетка рата и Иранци изађите на улице

ИРАНЦИ ТВРДЕ - НЕТАНЈАХУ ЈЕ УБИЈЕН: Шта се десило Бибију? Први пут од почетка рата и "Иранци изађите на улице"

СПЕКУЛАЦИЈЕ о наводној смрти израелског премијера Бењамина Нетанијахуа појавиле су се јуче на друштвеним мрежама, а пренео их је хебрејски веб-сајт иранске новинске агенције Тасним. Шта се с њим догодило - одговор је стигао дан касније. Жив је и здрав и како поручује на првој конференцији од почетка рата - спреман је да борбе приведе крају.

12. 03. 2026. у 22:29 >> 22:37

Коментари (0)

САРАЈЕВСКИ ШАРМ НА ДОРЋОЛУ: Бранко Ђурић Ђуро озбиљно насмејао публику у Фондацији Mozzart