ДЕЧАКА (12) УДАРИО АУТОМОБИЛ: Језива саобраћајна несрећа у Јајинцима
НА месту несреће полиција обавља увиђај, а околности које су довеле до обарања пешака биће накнадно утврђене.
Фото: Н. Скендерија/Танјуг/Илустрација
Један аутомобил је вечерас оборио дечака (12) на углу улица Вукашина Антића и Булевара ЈНА у Јајинцима.
Према првим информацијама, до тешке саобраћајне несреће је дошло око 19 часова, а дете је задобило тешке повреде — повреду главе и прелом потколенице. Екипа Хитне помоћи одмах је интервенисала и превезла дечака у Ургентни центар.
На месту несреће полиција обавља увиђај, а околности које су довеле до обарања пешака биће накнадно утврђене.
(Телеграф)
Препоручујемо
СУДАР АУТОБУСА И АУТОМОБИЛА КОД САЈМА: Гужва у смеру ка граду до Аде Циганлије
03. 09. 2025. у 21:45
УКРАЈИНЦИ ОБОРИЛИ НОВИ РУСКИ ДРОН: Запрепастили се шта се налази у њему
ЈЕДНОГ од првих дана 2026. године украјинска војска оборила је руски дрон новог типа. Идентификован је као „Геран-5“, брз и далекометни дрон.
23. 01. 2026. у 12:25
У ФЕБРУАРУ ПОТПУНИ КОЛАПС ПОЛАРНОГ ВРТЛОГА? Хладна маса заледиће Европу, ево шта нас очекује
НАКОН стратосферског загревања почетком фебруара, најновије прогнозе показују потенцијални потпуни колапс поларног вртлога, што ће на крају довести хладан ваздух и у Европу, пише Severe Weather Europe.
23. 01. 2026. у 14:21
НАЈСТАРИЈИ ЈУГОСЛОВЕН: Доживео 132, израсли му трећи зуби
У АКЦИЈИ некдашње ревије Yуго папир “Тражимо најстаријег Југословена“ 1978. године новинари су се запутили у село Ораш Плање удаљено од Тешња десетак километара, где је живео Мехо Хаџић.
23. 01. 2026. у 16:47
Коментари (0)