ЖЕНА ПОГИНУЛА У ПРЕВРТАЊУ ТРАКТОРА: Кренула на рад у поље, па смртно страдала

У уторак, у преподневним сатима, на путу у Големом селу у Пољаници код Врања, догодила се тешка саобраћајна незгода у којој је страдала жена стара 68 година.

ЖЕНА ПОГИНУЛА У ПРЕВРТАЊУ ТРАКТОРА: Кренула на рад у поље, па смртно страдала

Dejan Ristić

Према наводима из Полицијске управе Врање, жена је страдала након превртања трактора. На лицу места, полиција је направила увиђај.

Према нашим незваничним сазнањима, страдала жена је са још једном особом, трактором кренула на рад у поље.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

КЛАНИЦА У КОНСТАНТИНОВКИ: Украјинци беже, Руси јуришају са исуканим бајонетима

КЛАНИЦА У КОНСТАНТИНОВКИ: Украјинци беже, Руси јуришају са исуканим бајонетима

КОМАНДАНТ батаљона је изјавио да украјинске оружане снаге избегавају борбу лаког оружја у Константиновки. Према његовим речима, током чишћења насеља, украјински војници покушавају да избегну блиску борбу, јер су инфериорни у односу на руске јединице у ватреним обрачунима.

01. 07. 2026. у 15:48 >> 15:55

ЗЕЛЕНСКИ ОДЛАЗИ У ИСТОРИЈУ? Овај човек улази у трку за председника Украјине

ЗЕЛЕНСКИ ОДЛАЗИ У ИСТОРИЈУ? Овај човек улази у трку за председника Украјине

ВАЛЕРИЈ Залужни, бивши врховни командант и тренутни украјински амбасадор у Уједињеном Краљевству, рекао је садашњем председнику земље, Володимиру Зеленском, да намерава да постане нови председник Украјине.

01. 07. 2026. у 15:45

Коментари (0)

МАЊЕ ПАПИРА, ВИШЕ ЕЛЕКТРОНСКИХ УСЛУГА: Резултати пројекта „еУправа за све“