ЧАЧАНСКА ПОЛИЦИЈА ПОДНЕЛА ПРИЈАВУ ПРОТИВ ВОЗАЧА (86): Возио у супротном смеру на ауто-путу и изазвао удес
Припадници Полицијске управе у Чачку поднели су прекршајну пријаву против Т. Т. (86) из Београда који је јуче у 14.15 часова на ауто-путу Милош Велики код Чачка изазвао саобраћајну незгоду возећи „oпел” коловозном траком за возила из супротног смера.
Фото Приватна архива
Наведени возач кретао се из правца Прељине према Паковраћу када је дошло до судара са возилом марке „пежо“ којим је управљао возач (38) из Неготина који се кретао возилом у дозвољеном смеру.
У овој саобраћајној незгоди није било повређених лица, већ је настала материјална штета на оба возила.
Поред прекршајне пријаве, биће поднет и предлог за упућивање возача који је изазвао саобраћајну незгоду на контролни лекарски преглед.
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
КЛАНИЦА У КОНСТАНТИНОВКИ: Украјинци беже, Руси јуришају са исуканим бајонетима
КОМАНДАНТ батаљона је изјавио да украјинске оружане снаге избегавају борбу лаког оружја у Константиновки. Према његовим речима, током чишћења насеља, украјински војници покушавају да избегну блиску борбу, јер су инфериорни у односу на руске јединице у ватреним обрачунима.
01. 07. 2026. у 15:48 >> 15:55
ЗЕЛЕНСКИ ОДЛАЗИ У ИСТОРИЈУ? Овај човек улази у трку за председника Украјине
ВАЛЕРИЈ Залужни, бивши врховни командант и тренутни украјински амбасадор у Уједињеном Краљевству, рекао је садашњем председнику земље, Володимиру Зеленском, да намерава да постане нови председник Украјине.
01. 07. 2026. у 15:45
ЖЕНА ПОДМЕТНУЛА БОМБУ: Шок откриће о нападу на украјинског олигарха (ВИДЕО)
НА СНИМЦИМА се види осумњичена са великим црним шеширом, црним прслуком преко беле одеће и белим спортским патикама.
02. 07. 2026. у 21:58
Коментари (0)