ТЕШКА НЕСРЕЋА У МЛАДЕНОВЦУ: Погинуо возач, троје повређених
ВОЗАЧ аутомобила "даеву матиз" М. Ж. (69) из Јагњила, погинуо је у несрећи која се догодила у Младеновцу када је директно ударио у аутомобил који му је долазио у сусрет.
Фото: Новости
Како се незванично сазнаје, саобраћајна несрећа догодила се синоћ око 19 сати на путу из Јагњила ка Јеленцу код Младеновца.
- Сумња се да је М.Ж. управљајући својим аутомобилом изгубио контролу и прешао у страну намењену за супротни смер. У том тренутку наишло је возило марке "опел мерива" у ком су биле три особе и директно су се сударили. М.Ж. је од задобијених повреда погинуо на месту несреће - рекао је извор портала "Младеновац уживо".
Према такође незваничним информацијама утврђује се да ли је несрећном човеку позлило, те да је из тог разлога изгубио контролу над возилом.
- Полиција је обавила увиђај којим ће бити утврђено шта се тачно догодило. Обавештен је тужилац који је такође био на месту несреће.
(Информер)
Препоручујемо
САОБРАЋАЈНА НЕСРЕЋА НА АДИ: Једна особа хитно превезена у Ургентни центар
20. 07. 2025. у 07:40
ЈЕДНА ОСОБА ПОГИНУЛА: Тешка несрећа код Лознице - на лицу места полиција и ватрогасци
19. 07. 2025. у 08:18
ДАЉЕ РУКЕ ОД ГРЕНЛАНДА! СВЕ ГОРИ У ЕВРОПИ НАКОН ОТМИЦЕ МАДУРА: Реакције европских лидера разбеснеће Трампа
САД су у суботу у војној акцији у Каракасу отеле председника Венецуеле Николаса Мадура и његову супругу Силију Флорес, који су спроведени у Градску притворску јединицу у Њујорку, где ће им се судити по оптужници за кријумчарење наркотика. Пратимо уживо најновији развој догађаја након драматичне америчке операције у Венецуели.
05. 01. 2026. у 08:27 >> 13:58
МАДУРО СЕ НА ЕНГЛЕСКОМ ОБРАТИО АМЕРИЧКИМ АГЕНТИМА: Погледајте шта им је рекао (ВИДЕО)
ПРЕДСЕДНИК Венецуеле Николас Мадуро је хеликоптером стигао на Менхетн, након чега је конвојем пребачен у Притворски центар (МДЦ) у Бруклину, озлоглашени затвор описан као „одвратан“ са „застрашујућим“ условима. Тамо су остали певач Р. Кели, Гислејн Максвел и Сем Банкман-Фрид.
04. 01. 2026. у 08:58
У ВЕНЕЦУЕЛИ 4.000 ХРВАТА : Страх, свуда тишина пуна тензије
У ВЕНЕЦУЕЛИ живи 4.000 особа хрватског порекла које после ноћашњег америчког напада на главни град Каракас, затворене у кућама, чекају даљи развој догађаја, рекла је у суботу Хини представница хрватске заједнице у тој јужноамеричкој земљи.
03. 01. 2026. у 18:47
Коментари (0)