ЕКСПЛОДИРАО ГЛИСЕР ПУН ПУТНИКА: Две особе хитно превезене на одељење пластичне хирургије - ужас на Дунаву код Земуна
ГЛИСЕР пун путника експлодирао је око 21.12 часова на Дунаву код Земуна.
Фото: Shutterstock/Илустрација
Несрећа се десила код сплава "Венеција", на око 30 метара од обале.
У тренутку експлозије у глисеру је било четворо људи, од којих су двоје задобили опекотине и њих је збринула Хитна помоћ.
Људи са обале су видели шта се дешава и позвали помоћ, а пожар је угашен пре доласка ВСЈ-а.
(Курир)
Препоручујемо
СТАНОВНИЦИ ЕВАКУИСАНИ: Велики пожар код Пријепоља, ватра захватила најмање 15 кућа
06. 07. 2025. у 19:45
ВАТРОГАСЦИ ГАСИЛИ ПОЖАР, ПА НАИШЛИ НА ЗАПАЉЕНОГ МУШКАРЦА: Ужас код Овчанског пута
06. 07. 2025. у 17:37
ТЕЖАК СУДАР КОД СУБОТИЦЕ: Аутобус пун путника се закуцао у приколицу камиона
06. 07. 2025. у 16:47
ЕКСКЛУЗИВНО - УРАНИЈУМ И ТЕШКИ МЕТАЛИ ОТКРИВЕНИ У ТКИВУ ГЕНЕРАЛА ПАВКОВИЋА: Из италијанске лабораторије стигли резултати анализа (ФОТО)
У ТУМОРСКОМ ткиву генерала Небојше Павковића, које је 15. септембра послато на анализе у специјализовану лабораторију у Италији, пронађени су уранијум и тешки метали у екстремно високим концентрацијама!
29. 11. 2025. у 08:00
ОТАЦ ПАДАО У НЕСВЕСТ, ХИТНА ИНТЕРВЕНИСАЛА НЕКОЛИКО ПУТА Мучне сцене на сахрани Ане Радовић - Из породичне куће је испратили на вечни починак
ДАНАС је на Златиборском гробљу сахрањена Ана Радовић из Чајетине, која је погинула у тешкој сабраћајној несрећи на магистралном путу код Чачка.
28. 11. 2025. у 14:45
ЂАК НАСМЕЈАО СРБИЈУ: Ево како је на контролном одговорио на питање о називу наше ХИМНЕ: "Детету бих дао ДЕСЕТКУ"
ГРЕШКЕ из школских свезака понекад умеју да измаме најшире осмехе, што потврђује и ситуација у којој се нашао један малишана из Србије. Све је почело када је његова мама на интернету поделила његове одговоре са контролног задатка из предмета Свет око нас. Један од њих одушевио је кориснике друштвених мрежа.
05. 12. 2025. у 11:27
Коментари (0)