ТЕЖАК СУДАР КОД СУБОТИЦЕ: Аутобус пун путника се закуцао у приколицу камиона
ДО несреће је дошло око 13.30 часова код такозваног "ипсилон крака", а према првим информацијама осморо путника је лакше повређено.
Фото СК
Аутобус мађарских регистарских ознака, препун путника, из још увек непознатих разлога ударио је у приколицу камиона који се кретао испред њега, код Црвеног села, недалеко од Суботице.
До несреће је дошло око 13.30 часова код такозваног "ипсилон крака", а према првим информацијама осморо путника је лакше повређено.
Сви су превезени у Општу болницу Суботица, где су подвргнути дијагностичким прегледима. Срећом, према подацима Полицијске управе, нико није животно угрожен. Саобраћај се одвија наизменично, док се не заврши увиђај.
Према непотврђеним информацијама, у несрећи је повређено осам особа: С.Б.(50), С.Ј. (44), Л.Б. (18), Х.Б. (19), Н.Б.(18), Т.А.(20), И.Ф. (19) и В.Д. (19) и степен њихових повреда се утврђује на Ургентном одељењу Опште болнице Суботица.
Узрок незгоде је још увек непознат – увиђај је у току и очекују се прецизнији закључци надлежних служби.
(Суботица.цом)
Препоручујемо
БРИСЕЛ И НАТО СЕ ОВОМЕ НИСУ НАДАЛИ Руска одлука дрма Европу: Бригада маринаца посатаје дивизија на вратима ЕУ (ВИДЕО)
ВОЈНО-политичка ситуација између Русије и европских држава улази у фазу опасне ескалације. Москва је изненада донела одлуку да постојећу 336. гардијску бригаду морнаричке пешадије, стационирану у Калињинградској области, реорганизује и подигне на ниво дивизије.
30. 12. 2025. у 20:45
РУСИ ЋЕ НАПАСТИ ЕУ МНОГО РАНИЈЕ: Велико упозорење из Украјине, позната година и главна мета
РУСИЈА је померила своје планове за директну агресију са 2030. на 2027. годину, а Европа је све гласнија о ризику од директног сукоба, у којем би се балтичке државе могле наћи под окупацијом.
20. 12. 2025. у 09:41
ЈК ШОКИРАЛА: Открила откад НИЈЕ спавала са Душком, а били још у браку - посреди су ГОДИНЕ
ПЕВАЧИЦА Јелена Карлеуша, гостовала је код свог пријатеља и водитеља Бојана Јовановског, познатијег као Боки 13.
31. 12. 2025. у 13:35
Коментари (0)