ПОЗНАТО СТАЊЕ ДЕЧАКА КОЈИ ЈЕ ПАО СА ЗГРАДЕ: Дете пребачено из Новог Пазара за Београд
ДЕТЕ које је синоћ пало с петог спрата стамбене зграде у Новом Пазару је, према незваничним информацијама, у стабилном стању пребачено у Београд.
Фото: Д. Балшић
Седмогодишње дете пало је синоћ с петог спрата стамбене зграде у центру Новог Пазара познате као "Хари Траде".
Дете је одмах збринуто и превезено у Општу болницу у Новом Пазару, где му је указана медицинска помоћ.
Припадници полиције су извршили увиђај на терену, а узрок и тачне околности које су довеле до пада још нису познате.
Медији преносе да је дечак задобио повреде у пределу чела и колена, али се за сада не располаже потпуним подацима о тежини повреда.
(Танјуг)
Препоручујемо
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
САРАЈЕВСКИ МЕДИЈИ БРУЈЕ - ВУЧИЋ НАС ЈЕ СПАСИО У ЗАДЊИ ЧАС: Омогућио нам да гледамо Светско првенство, док Конаковић "бљује ватру"
САРАЈЕВСКИ Дневни аваз објавио је текст у којем су признали да је председник Србије Александар Вучић, преко сагласности за подршку Телекома Србија, практично омогућио да грађани Босне и Херцеговине гледају утакмицу своје репрезентације против Канаде на Светском првенству.
12. 06. 2026. у 17:33
ШЕФ НЕМАЧКЕ ВОЈСКЕ ИЗДАО ДРАМАТИЧНО УПОЗОРЕЊЕ: Ево када ће нас Русија напасти, морамо бити спремни за борбу
НЕМАЧКА мора да се припреми за руски напад до 2029. године, или чак и раније, изјавио је шеф немачке војске за Политико.
11. 06. 2026. у 16:23
МАЦА НАПУСТИО ПОРОДИЧНИ ДОМ: "Не могу више! Рекао сам да је волим и изашао из стана"
ДРАГАН Маринковић Маца је недавно говорио о тешким животним тренуцима током рата у Сарајеву када је требало да напусти породични дом.
12. 06. 2026. у 13:09
Коментари (0)