ПОВРЕДИО СЕ ТОКОМ ПРОСЛАВЕ ЗАВРШЕТКА ШКОЛЕ: Несрећа у Лесковцу, тешко повређени матуран пребачен у УКЦ Ниш

Игор Митић
Игор Митић

23. 05. 2025. у 18:00

Матурант Гимназије у Лесковцу тешко је повређен током прославе завршетка средње школе. Он је том приликом задобио прелом чеоне кости и крварење у мозгу, па је из лесковачке Опште болнице упућен у нишки Универзитетски клинички центар.

ПОВРЕДИО СЕ ТОКОМ ПРОСЛАВЕ ЗАВРШЕТКА ШКОЛЕ: Несрећа у Лесковцу, тешко повређени матуран пребачен у УКЦ Ниш

фото: И.Митић

У болници у Лесковцу сазнајемо да је у њеном Ургентном центру обављен преглед повређеног младића и да је он, одмах после дијагностичких процедура, хитно упућен на Клинику за неурохирургију у Нишу.

Према непотврђеним односно незваничним информацијама, до незгоде је дошло нешто после 11 часова, стицајем несрећних околности и услед непажње на „пена забави“ одржаној поводом краја школске године, али ће тачне околности утврдити полиција која је обавила увиђај на лицу места.

Повређени ученик је након пада и ударца главом о под кратко био без свести, али је убрзо након тога могао да комуницира. Он се наводно жалио на вртоглавицу, мучнину и главобољу.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
РУСИ, ИДИТЕ КУЋИ! Језива политичка порука са трга у Будимпешти, Мађар већ почео да ради по налогу Брисела (ВИДЕО)

"РУСИ, ИДИТЕ КУЋИ!" Језива политичка порука са трга у Будимпешти, Мађар већ почео да ради по налогу Брисела (ВИДЕО)

ВЕЛИКИ политички заокрет у Мађарској најавио је лидер опозиционе Тисе Петар Мађар, који је после изборне победе поручио да земљу чека обнова пуног учешћа у Европској унији и НАТО, миран пренос власти и озбиљно преуређење државног врха.

13. 04. 2026. у 07:27

ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)

ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)

ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова, Управе криминалистичке полиције ухапсили су на територији Републике Србије А. С. (1989), Е. В. (1984), Е. Г. (1978) и А. Ц. (2005) држављане Републике Албаније због постојања основа сумње да су извршили кривично дело изазивање националне, расне и верске мржње и нетрпељивости.

24. 03. 2026. у 20:17

Коментари (0)

РЕМОНТАДА ИЛИ КРАЈ БАРСИНОГ ЕВРОПСКОГ ПУТА? Атлетико је спреман да постави зид и да све од себе како би сачувао предност