ЖЕНА ОБОРЕНА НА КОЛОВОЗУ: Удес усред ноћи у Нишу

ЕТРДЕСЕТДЕВЕТОГОДИШЊА жена повређена је јутрос у 5.15 сати у удесу који се догодио на Обилићевом венцу у Нишу, код бензинске пумпе.

ЖЕНА ОБОРЕНА НА КОЛОВОЗУ: Удес усред ноћи у Нишу

Фото: Д. Н.

У Хитној помоћи су казали за наш портал да је жена као пешак била на коловозу када је возило оборило.

- Пацијенткиња је задобила повреде главе. Након указане прве помоћи пребачена је на Одељење реанимације Ургентног центра на додатну дијагностику и лечење. Она је након удеса била у свесном стању и није била животно угрожена - казали су у Хитној помоћи.

Екипе Хитне помоћи у току протекла 24 часа интервенисале су још два пута због саобраћајних удеса.

Током јучерашњег преподнева, у 8.50 у Књажевачкој улици код "Слатке куће" оборен је пешак и са повредом главе пребачен на Клинику за неурохирургију.

У току поподнева, у 18 часова екипа Хитне помоћи указала је помоћ мотоциклисти који је пао са мотора у Невесињској улици. Мотоциклиста је након указане прве помоћи пребачен на Клинику за ортопедију.

(Телеграф/Д. К.)

БОНУС ВИДЕО - ПОГЛЕДАЈТЕ КАКО ТЕКУ РАДОВИ: Тунел "Иришки венац" биће дуг више од три километара

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

КИНА ПОКРЕНУЛА СПЕЦИЈАЛНУ ОПЕРАЦИЈУ КОД ТАЈВАНА: Пекинг жестоко одговорио двема државама

КИНА ПОКРЕНУЛА СПЕЦИЈАЛНУ ОПЕРАЦИЈУ КОД ТАЈВАНА: Пекинг жестоко одговорио двема државама

КИНА је објавила да је покренула „специјалну поморску операцију“ источно од Тајвана, чиме је додатно заоштрила свој одговор на недавни договор Јапана и Филипина. Те две државе, наиме, планирају да покрену преговоре о поморским границама у том подручју и дубље повежу своје одбрамбене снаге, јавља Блумберг.

07. 06. 2026. у 10:04

НАСТАЈЕ НОВА ДРЖАВА? Српске комшије се уједињују са суседима - за моћну државу од 22 милиона душа и 272.200 км²

НАСТАЈЕ НОВА ДРЖАВА? Српске комшије се уједињују са суседима - за моћну државу од 22 милиона душа и 272.200 км²

"УНИОНИСТИЧКИ покрет је одувек постојао и он је и даље жив унутар нашег друштва. Несумњиво је да је ова дискусија легитиман део политичког процеса у земљи. Ја лично никада не бих могао да гласам против уједињења."

02. 06. 2026. у 21:24

Коментари (0)

ЦЕО ИЗРАЕЛ У ШОКУ: Не може да верује шта се дешава у Тирани! (ВИДЕО)