СУДАРИЛИ СЕ ВОЗ И КАМИОН: Прве слике саобраћајне несреће на прузи Краљево-Јагодина (ФОТО)

Горан Ћировић

14. 04. 2025. у 17:22

У саобраћајном удесу воза и камиона који се, под још неразјашњеним околностима, догодио око 15.50 на пружном прелазу у селу Грачац код Врњачке Бање, на прузи Краљево-Јагодина, срећом није било повређених, али је причињена материјална штета.

СУДАРИЛИ СЕ ВОЗ И КАМИОН: Прве слике саобраћајне несреће на прузи Краљево-Јагодина (ФОТО)

Г.Шљивић

Удес се догодио када је путнички моторни воз који саобраћа на релацији Краљево-Јагодина налетео на камион, крушевачке регистрације, који је у том моменту прелазио пружни прелаз обележен саобраћајном сигнализацијом.

Том приликом највише штете претрпела је кабина машиновође, а срећом нико од малобројних путника из воза није повређен и они су путовање наставили другим превозним средством.

Саобраћај је на овој железничкој деоници потпуно обустављен, на место удеса убрзо су пристигли припадници полиције и надлежних служби након чијег ће увиђаја и истраге бити познато више околности под којима се незгода догодила.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ТА КУЋА ЈЕ СТВАРНО УКЛЕТА Мајци и оцу пререзао гркљан, па себи исекао вене: Нови детаљи породичне трагедије у Чачку

"ТА КУЋА ЈЕ СТВАРНО УКЛЕТА" Мајци и оцу пререзао гркљан, па себи исекао вене: Нови детаљи породичне трагедије у Чачку

ПРВИ резултати истраге трагедије која је откривена у суботу ујутру у породичној кући у близини „Слободине“ раскрснице у Чачку, говоре да је Владимир Чарапић (47) ножем преклао врат својој мајци Мили (72), а потом и свом оцу Неђу (79). Затим је себи истим сечивом нанео више убода по грудима и стомаку, а на крају је пререзао вене леве руке и тако на смрт искрварио.

07. 12. 2025. у 13:36

Завршио глуму, па радио на мешалици, рат га удаљио од љубави - животни пут Јова Максића

Завршио глуму, па радио на мешалици, рат га удаљио од љубави - животни пут Јова Максића

ДЕТИЊСТВО глумца Јова Максића обликовало се у малој сеоској средини подно Динаре, у селу Плавно код Книна, где је породица живела због очевог свештеничког службовања. Рани период живота описује као време потпуне слободе и радости, када је готово читаво село било простор за игру и маштарије. У таквој атмосфери формирала се његова емотивна структура — везаност за заједницу, топлина породичних односа и захвалност за једноставне ствари.

07. 12. 2025. у 11:41

Коментари (0)

РУСИЈА ЗАПАЊЕНА: Велика звезда не само да се одрекла руског држављанства, већ је откривено и - ово!