ЖЕНА ПРОНАЂЕНА МРТВА У КУЋИ: Ужас у Великој Хочи, ватра букнула из шпорета на дрва

Mina Izgarević

30. 03. 2025. у 12:25

ЖИВАНА Павловић погинула је у пожару, у својој кући у Великој Хочи код Ораховца, саопштила је полиција.

ЖЕНА ПРОНАЂЕНА МРТВА У КУЋИ: Ужас у Великој Хочи, ватра букнула из шпорета на дрва

Фото: М. Анђела/Профимедиа/Илустрација

Кућа Живане Павловић јуче поподне случајно је запаљена, обавила је полиција. Након избијања пожара на лице места стигле су надлежне јединице које су успеле да угасе ватру.

Тело жене пронађено је у изгорелој кући, а смрт је констатовала екипа Хитне помоћи.

Оливера Радић из Ораховца објавила је да када је рођак и комшија Бојан Павловић приметио дим, већ било касно да спасу жену.

Тело је однето на обдукцију на одељење за судску медицину у Приштини.

По наводима очевица, а и полицајаца, пожар је вероватно изазвала ватра која је букнула из шпорета на дрва, јер се Живана тако грејала.

(РТС)

БОНУС ВИДЕО - ТУГА НЕ ЈЕЊАВА: Одржан шестогогишњи помен Шабану Шаулићу, породица и пријатељи га не заборављају

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ЕКСКЛУЗИВНО - УРАНИЈУМ И ТЕШКИ МЕТАЛИ ОТКРИВЕНИ У ТКИВУ ГЕНЕРАЛА ПАВКОВИЋА: Из италијанске лабораторије стигли резултати анализа (ФОТО)

ЕКСКЛУЗИВНО - УРАНИЈУМ И ТЕШКИ МЕТАЛИ ОТКРИВЕНИ У ТКИВУ ГЕНЕРАЛА ПАВКОВИЋА: Из италијанске лабораторије стигли резултати анализа (ФОТО)

У ТУМОРСКОМ ткиву генерала Небојше Павковића, које је 15. септембра послато на анализе у специјализовану лабораторију у Италији, пронађени су уранијум и тешки метали у екстремно високим концентрацијама!

29. 11. 2025. у 08:00

ОТАЦ ПАДАО У НЕСВЕСТ, ХИТНА ИНТЕРВЕНИСАЛА НЕКОЛИКО ПУТА Мучне сцене на сахрани Ане Радовић - Из породичне куће је испратили на вечни починак

ОТАЦ ПАДАО У НЕСВЕСТ, ХИТНА ИНТЕРВЕНИСАЛА НЕКОЛИКО ПУТА Мучне сцене на сахрани Ане Радовић - Из породичне куће је испратили на вечни починак

ДАНАС је на Златиборском гробљу сахрањена Ана Радовић из Чајетине, која је погинула у тешкој сабраћајној несрећи на магистралном путу код Чачка.

28. 11. 2025. у 14:45

ЂАК НАСМЕЈАО СРБИЈУ: Ево како је на контролном одговорио на питање о називу наше ХИМНЕ: Детету бих дао ДЕСЕТКУ

ЂАК НАСМЕЈАО СРБИЈУ: Ево како је на контролном одговорио на питање о називу наше ХИМНЕ: "Детету бих дао ДЕСЕТКУ"

ГРЕШКЕ из школских свезака понекад умеју да измаме најшире осмехе, што потврђује и ситуација у којој се нашао један малишана из Србије. Све је почело када је његова мама на интернету поделила његове одговоре са контролног задатка из предмета Свет око нас. Један од њих одушевио је кориснике друштвених мрежа.

05. 12. 2025. у 11:27

Коментари (0)

СИМБОЛ ВРЕДНОСТИ: ВИП Инвестиционо Злато 25 година помаже клијентима да осигурају своју финансијску стабилност