ВОЗАЧ УМРО ДОК ЈЕ ЧЕКАО НА ЦАРИНИ: Ужас на терминалу код Крагујевца
НА царинском терминалу у Крагујевцу у кабини камиона пронађен је мртав мушкарац.
Фото: Милена Анђела/Профимедиа/Илустрација
У питању је возач теретног возила, стар око 50 година, кога је, по свему судећи, задесила смрт док је чекао обављање царинске процедуре.
Да се у камиону налази особа која не даје знаке живота, хитној помоћи, полицији и ватрогасцима су око 17 часова јавили из шпедитерске фирме која се налази у близини и чији је запослени открио непомично тело возача.
Медицинска екипа је по доласку могла само да констатује смрт, чије ће време и узрок бити утврђени на основу обдукције.
(Курир)
Препоручујемо
ДЕТАЉИ ЈЕЗИВЕ НЕСРЕЋЕ: Славни фудбалер заробљен у смрсканим колима викао "Где сам ја?!"
09. 12. 2024. у 13:10
ПИЈАНИ ВОЗАЧ УДАРИО У ПАРКИРАНА ВОЗИЛА, ПА ПОБЕГАО: Хаос на Бановом брду
08. 12. 2024. у 23:19
АУТО СЕ ЗАКУЦАО У БАНКИНУ И ПРЕВРНУО НА КРОВ: Тешка несрећа на аутопуту код Београда
08. 12. 2024. у 18:24
ШТА СЕ ОВО ДЕШАВА У БРИСЕЛУ? ЕУ убеђује Белгију да прихвати план који би разбеснео Русију, воде се разговори ван главне сале самита
ЕВРОПСКА комисија и Белгија тренутно воде интензивне разговоре ван главне сале самита како би усагласиле најосетљивије делове плана Европске уније за коришћење 210 милијарди евра замрзнуте руске имовине у корист Украјине, рекло је за Политико пет дипломата и званичника ЕУ упознатих са током преговора.
18. 12. 2025. у 16:38
"СРБЕ СУ РАСТРГЛИ, РАСТРГЛИ СУ ЈЕДАН НАРОД" Путин жестоко ударио по Европи: Тамо нема цивилизације, само деградације!
ИСПОСТАВИЛО се да на Западу нема никакве цивилизације, већ само континуирана деградација, изјавио је председник Русије Владимир Путин на проширеном колегијуму Министарства одбране Русије.
17. 12. 2025. у 13:13
ВИДИТЕ СНИМАК - ШУТИРАЈУ ГА: Вујадин Савић нападнут у Београду - усред тржног центра (ВИДЕО)
БИВШИ фудбалер Црвене звезде наводно је нападнут у једном тржном центру у Београду.
18. 12. 2025. у 22:08
Коментари (0)