ЗРЕЊАНИНАЦ ПОГИНУО ДОК ЈЕ СЕКАО ГРАЊЕ: Сумња се да је дохватио жице и страдао од струјног удара

Grad Zrenjanin

03. 11. 2024. у 11:59

ШЕЗДЕСЕТПЕТОГОДИШЊИ Зрењанинац, у суботу око 13 часова трагично је изгубио живот док је испред своје куће у Железничкој улици секао грање.

ЗРЕЊАНИНАЦ ПОГИНУО ДОК ЈЕ СЕКАО ГРАЊЕ: Сумња се да је дохватио жице и страдао од струјног удара

фото: град Зрењанин

Полицији у Зрењанину нешто после 13 часова пријављено је да је мушкарац у корпи са дизалицом пронађен у беживотном стању, а његово тело послато је на обдукцију у новосадски Центар за судаку медицину.

На лице места изашли су полиција, ватрогасци и остале надлежне службе.

Сумња се, а то ће утврдити истрага, да је несрећни шездесетпетогодишњак, приликом сече грана дохватио жице и страдао од струјног удара.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
Трампу стигле најгоре могуће вести: Није добро по америчког председника

Трампу стигле најгоре могуће вести: Није добро по америчког председника

Подршка америчком председнику Доналду Трампу пала је на најнижи ниво у његовом тренутном мандату, а Американци су све више незадовољни његовим поступањем са трошковима живота и ратом са Ираном, показују резултати нове анкете Ипсоса.

28. 04. 2026. у 20:51

Коментари (0)

Донео јој је огромну славу: Који надимак је Зорице Брунцлик имала на почетку каријере?