НАЈНОВИЈЕ ВЕСТИ ИЗ НОВОГ САДА: Девојчица извучена из рушевина
ОСМОРО људи настрадало је када се нешто пре 12.00 часова урушио део надстрешнице на железничкој станици у Новом Саду, а управо је испод рушевина извучена девојчица (14).
Фото: МУП
Она је жива, али њено стање није познато. Девојчицу превозе у Ургентни центар.
Двоје деце се води као нестало и трага се за њима.
Министар Ивица Дачић је рекао да близу 80 спасилаца из више градова учествује у акцији спасавања.
- Изузетно тешка акција, која ће сигурно потрајати још неколико сати. Осам тела је извучено испод рушевина. Двоје људи је у болници, и они су преживели, с тим што је стање једног од њих доста тешко, нога је ампутирана - рекао је он.
Дачић је раније рекао и да са две особе које су испод рушевина имају контакт.
Препоручујемо
ОСМОРО МРТВИХ У НОВОМ САДУ: Срушила се надстрешница на железничкој станици, повређенима се указује помоћ
01. 11. 2024. у 13:37 >> 15:07
ЗАКОН О АНЕКСИЈИ ГРЕНЛАНДА ПРЕДАТ КОНГРЕСУ: "Доделити му статус савезне државе САД"
АМЕРИЧКИ републикански конгресмен Ренди Фајн поднео је предлог закона који предвиђа „анексију и доделу статуса савезне државе“ Гренланду у оквиру Сједињених Америчких Држава, наводи се у саопштењу које је објавио законодавац.
12. 01. 2026. у 21:16
ОВО ЈЕ ГЛАВНИ УДАРАЦ ЗА НАТО И КИЈЕВ: У нападу „орешником“ уништена фабрика од великог значаја (ВИДЕО)
НАПАД „орешником“ онеспособио је Лавовску државну фабрику за поправку авиона, саопштило је Министарство одбране Русије.
12. 01. 2026. у 15:27
БАЛКАНЦИ О ЖИВОТУ У ЕВРОПИ: Пустиће те да цркнеш - ти њега угостиш гозбом, он мисли да си сељачина
МНОГИ сањају о животу у Немачкој, Аустрији или Швајцарској, замишљајући мир, ред и бољи стандард. Ипак, искуства наших људи који су се преселили откривају да живот у западној Европи често носи неочекиване изазове који могу шокирати оне који су навикли на балканску спонтаност и топлину.
13. 01. 2026. у 10:22
Коментари (0)