ТЕШКА НЕСРЕЋА КОД ЛЕСКОВЦА: Мушкарца ударио аутобус - Подлегао повредама у лесковачкој болници

ШЕЗДЕСЕТЈЕДНОГОДИШЊИ мушкарац подлегао је повредама које је задобио када га је ударио аутобус у лесковачком селу Живково.

ТЕШКА НЕСРЕЋА КОД ЛЕСКОВЦА: Мушкарца ударио аутобус - Подлегао повредама у лесковачкој болници

И. Митић

Саобраћајна несрећа се догодила у понедељак увече када је несрећни човек прелазио пут у овом селу.

Лекари Опште болнице у Лесковцу су учинили све што су могли да му спасу живот, али је несрећни човек подлегао озбиљним повредама. Он је у болницу примљен са политраумом, као и повредама других органа, па му помоћи, упркос напорима лекара, није било. 

Ударен је на регионалном путном правцу Лесковац—Ниш, који пролази кроз Живково, а тачне околности под којима је страдао тек треба да буду утврђене. 
 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

СУПРУГА ГА ДРЖАЛА 5 МИНУТА ЗА НОГЕ ДА НЕ БИ ИСПАО Нови детаљи драме држављанина Србије на лету Рајанера

"СУПРУГА ГА ДРЖАЛА 5 МИНУТА ЗА НОГЕ ДА НЕ БИ ИСПАО" Нови детаљи драме држављанина Србије на лету Рајанера

ДРАМАТИЧНЕ тренутке доживели су у петак ујутру путници на лету компаније Рајанер са аеродрома „Македонија“ у Солуну за Минхен, када је пукао прозор, а ваздушна струја повукла једног путника напоље. Он је у последњем тренутку спасен захваљујући супрузи, која је седела поред њега и задржала га, пише Прототема.

10. 07. 2026. у 12:18

ЈЕЗИВ СНИМАК! Кобра и питон у борби на живот и смрт - познато који рептил је изашао као победник (ВИДЕО)

ЈЕЗИВ СНИМАК! Кобра и питон у борби на живот и смрт - познато који рептил је изашао као победник (ВИДЕО)

ВОЗАЧИ на Тајланду наишли су на несвакидашњи призор поред пута. Снимили су борбу на живот и смрт два рептила, тачније борбу питона и краљевске кобре.

08. 07. 2026. у 17:19

Коментари (0)

УСПЕШНА САРАДЊА КСВ И ФОНДАЦИЈЕ МЕРИДИАН: Финансијска инјекција за клубове са подручја Покрајине