АУТОМОБИЛОМ УДАРИО ДВОЈЕ ДЕЦЕ: Саобраћајна несрећа на Дорћолу

Дејана Калинић
Дејана Калинић

20. 10. 2024. у 10:17

ДВОЈИЦА дечака стариости око 11 година, повређени су када их је на пешачком прелазу на Дорћолу, ударио аутомобил марке "фиат" којим је управљао мушкарац старости око 70 година.

АУТОМОБИЛОМ УДАРИО ДВОЈЕ ДЕЦЕ: Саобраћајна несрећа на Дорћолу

Фото: Н. Скендерија/Танјуг/Илустрација

Како Информер незванично сазнаје, саобраћајна незгода догодила се јуче око 19 сати у Венизелосовој улици на пешком прелазу

- Дечаци су прелазили пешачки прелаз један од њих је гурао дечији тротинет . У једном тренутку на њих је налетео аутомобил "фиат" и буквално их покосио. Деца су брзо превезена у Ургентни центар. Срећом не би требало да буду тешко повређена - рекао је извор.

Како је објаснио сцена је била застрашујућа. 

- Услед ударца обојица дечака су пала, али и дечији  тротинет који је јадн од њих уредно гурао.  Само да су деца добро... - каже саговорник.

Према његовим речима возач је након несреће такође био ван себе. 

- Верујем да ни он сам није знао шта га је снашло - објашњава саговорник. 

Полиција је на месту незгоде обавила увиђај и утвррђује детаље ове несреће.

БОНУС ВИДЕО: СНИМЦИ СА ЛИЦА МЕСТА: Ово је кућа у којој је мајка убила ћерку у Нишу

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ЕКСКЛУЗИВНО - УРАНИЈУМ И ТЕШКИ МЕТАЛИ ОТКРИВЕНИ У ТКИВУ ГЕНЕРАЛА ПАВКОВИЋА: Из италијанске лабораторије стигли резултати анализа (ФОТО)

ЕКСКЛУЗИВНО - УРАНИЈУМ И ТЕШКИ МЕТАЛИ ОТКРИВЕНИ У ТКИВУ ГЕНЕРАЛА ПАВКОВИЋА: Из италијанске лабораторије стигли резултати анализа (ФОТО)

У ТУМОРСКОМ ткиву генерала Небојше Павковића, које је 15. септембра послато на анализе у специјализовану лабораторију у Италији, пронађени су уранијум и тешки метали у екстремно високим концентрацијама!

29. 11. 2025. у 08:00

ОТАЦ ПАДАО У НЕСВЕСТ, ХИТНА ИНТЕРВЕНИСАЛА НЕКОЛИКО ПУТА Мучне сцене на сахрани Ане Радовић - Из породичне куће је испратили на вечни починак

ОТАЦ ПАДАО У НЕСВЕСТ, ХИТНА ИНТЕРВЕНИСАЛА НЕКОЛИКО ПУТА Мучне сцене на сахрани Ане Радовић - Из породичне куће је испратили на вечни починак

ДАНАС је на Златиборском гробљу сахрањена Ана Радовић из Чајетине, која је погинула у тешкој сабраћајној несрећи на магистралном путу код Чачка.

28. 11. 2025. у 14:45

ЂАК НАСМЕЈАО СРБИЈУ: Ево како је на контролном одговорио на питање о називу наше ХИМНЕ: Детету бих дао ДЕСЕТКУ

ЂАК НАСМЕЈАО СРБИЈУ: Ево како је на контролном одговорио на питање о називу наше ХИМНЕ: "Детету бих дао ДЕСЕТКУ"

ГРЕШКЕ из школских свезака понекад умеју да измаме најшире осмехе, што потврђује и ситуација у којој се нашао један малишана из Србије. Све је почело када је његова мама на интернету поделила његове одговоре са контролног задатка из предмета Свет око нас. Један од њих одушевио је кориснике друштвених мрежа.

05. 12. 2025. у 11:27

Коментари (0)

СИМБОЛ ВРЕДНОСТИ: ВИП Инвестиционо Злато 25 година помаже клијентима да осигурају своју финансијску стабилност