ТРОЈИЦА ЗАДРЖАНА НА ТРЕЖЊЕЊУ: Полиција у Јужнобачком округу за дан из саобраћаја искључила 13 возача

Љ.П.

04. 10. 2024. у 14:19

ПОЛИЦИЈСКА управа у Новом Саду је, 3. октобра, на подручју Јужнобачког округа, открила и санкционисала укупно 436 прекршаја из Закона о безбедности саобраћаја на путевима.

ТРОЈИЦА ЗАДРЖАНА НА ТРЕЖЊЕЊУ: Полиција у Јужнобачком округу за дан из саобраћаја искључила 13 возача

Фото Танјуг/Д. Аничић

На овом подручју, из саобраћаја је искључено 13 возача и шест возила, а задржана су три возача јер су возили под дејством алкохола. Задржани возачи биће приведени судији за прекршаје.

У протекла 24 сата, на подручју Јужнобачког округа, догодилo се шест саобраћајних несрећа, у којима су четири особе задобиле лаке телесне повреде.

У истом периоду, на подручју Града Новог Сада, догодило се пет саобраћајних несрећа, у којима су четири особе лакше повређене.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ЗАШТО БЛОКАДЕРИ ХОЋЕ ДА УБИЈУ ВУЧИЋА? Нешић и Вучићевић о монструозним плановима (ВИДЕО)

ЗАШТО БЛОКАДЕРИ ХОЋЕ ДА УБИЈУ ВУЧИЋА? Нешић и Вучићевић о монструозним плановима (ВИДЕО)

БЛОКАДЕРИ хоће да убију председника Александра Вучића зато што им смета Србија каква јесте и зато што су свесни да ни за 100 година не могу да ураде оно што Вучић уради за два дана, истичу главна уредница портала "Новости" Андријана Нешић и председница Асоцијације новинара Србије (АНС) Ивана Вучићевић.

26. 02. 2026. у 11:01

Коментари (0)

ОТАЦ ГОЈКО НАГЛАШАВА: Није грех постити само 7 дана и ићи на причест, АЛИ...