КРОЗ ВАЈСКУ СА ВИШЕ ОД ДВА ПРОМИЛА АЛКОХОЛА: Полиција у Јужнобачком округу из саобраћаја искључила 13 возача
ПОЛИЦИЈСКА управа у Новом Саду је, 16. септембра, на подручју Јужнобачког округа, открила и санкционисала укупно 334 прекршаја из Закона о безбедности саобраћаја на путевима.
Фото Танјуг/Д. Аничић
Изб саобраћаја је на овом подручју искључено 13 возача и четири возила, а задржана су четири возача. Један је задржан јер је возио под дејством алкохола, а двојица због понављања или настављања вршења прекршаја. За прекршај насилничке вожње терети се један возач, који је у вајској возио аутомобил са више од два промила алкохола у организму. Задржани возачуи биће приведени судији за прекршаје.
У протекла 24 сата, на подручју Јужнобачког округа, догодилo се шест саобраћајних несрећа, у којима је једна особа задобила лаке телесне повреде.
У истом периоду, на подручју Града Новог Сада, догодиле су се четири саобраћајне несреће, у којима је једна особа лакше повређена.
Препоручујемо
"НАДАМО СЕ ДА ЋЕ ОСТАТИ У СКЛАДИШТУ" Хрватски министар у паници због најновијих ракета: Вучићева Србија и снага наше војске једина тема!
СРБИЈА председника Александра Вучића и снага наше војске, која је Вучићевим залагањем подигнута из пепела, једина је тема у Хрватској!
10. 03. 2026. у 18:10
ШОК ИСТРАГА АМЕРИКАНАЦА: Ево ко је гађао иранску школу у којој су погинуле девојчице
АМЕРИЧКИ војни истражитељи верују да је вероватно да су америчке снаге одговорне за напад на иранску школу за девојчице у којем је у суботу погинуло више десетина деце, али још нису донели коначан закључак нити су завршили истрагу, рекли су за Ројтерс двојица америчких званичника.
06. 03. 2026. у 08:23
"У ХРВАТСКОЈ ИРАНСКА ТЕРОРИСТИЧКА ЈАЗБИНА" Милановић љут на Израелца: "Брацо, ово је Загреб - не Тел Авив!"
ПРЕДСЕДНИК Хрватске Зоран Милановић коментарисао је наводе израелског амбасадора Герија Корена да се усред Загреба налази терористичка јазбина у иранској амбасади.
11. 03. 2026. у 13:59
Коментари (0)