ПУТНИЦИ У СТРАХУ ИСКАКАЛИ КРОЗ ПРОЗОР: Аутобус са српским туристима имао несрећу у Турској

АУТОБУС са српским туристима, који су у организацији једне домаће туристичке агенције путовали на летовање у Турску, имао је удес у тој земљи.

ПУТНИЦИ У СТРАХУ ИСКАКАЛИ КРОЗ ПРОЗОР: Аутобус са српским туристима имао несрећу у Турској

Фото: Shutterstock

На путу од Алање, где су туристи боравили, ка Анталији, одакле су летели за Србију, десио се удес у ком је, према незваничним сазнањима, неколико особа лакше повређено.

Информацију су потврдили и из агенције, наводећи да је повређена једна особа - путница - те да је збринута на лицу места.

Према информацијама од путника, највише је повређена службеница туристичке агенције, која је наводно задобила посекотине. Из агенције нису детаљисали о идентитету повређене путнице.

Међу осталим повређенима, према наводима путника, били су туристи који су из аутобуса искакали кроз прозор. Објашњавају да је било панике, те да су излазили из возила у страху да се оно не запали.

Кажу и да је возач заспао, те да је прво ударио у стуб, па у банкину.

"Не верујем да је био пијан, било је пет ујутро", каже извор.

Напомиње и да је кроз 40 минута дошао други аутобус, те да су стигли на аеродром на време за лет. Да су сви путници враћени у Србију истичу и из агенције која је тај пут организовала.

(Телеграф)

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

СПАВАО БИХ С ЊОМ И ОЖЕНИО ЈЕ! Скандал премијера Аустралије са Кајли Миног - оженио се пре 6 месеци, а сад се извињава

"СПАВАО БИХ С ЊОМ И ОЖЕНИО ЈЕ!" Скандал премијера Аустралије са Кајли Миног - оженио се пре 6 месеци, а сад се извињава

АУСТРАЛИЈСКИ премијер Ентони Албанезе упутио је недвосмислено извињење због коментара о поп звезди Кајли Миног које је прошле недеље изнео током гостовања у једном подкасту. Његове изјаве изазвале су талас осуда, а критичари су их назвали „потпуно непримереним” и поручили да „омаловажавају функцију премијера”, пише Би-Би-Си.

06. 07. 2026. у 18:21 >> 18:21

Коментари (0)

ЗЛАТНА БАЈКА О ХУМАНОСТИ: Фондације  Mozzart , НОРБС Плус и Небојша Миловановић заједно за Тиршову